Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2020/2021


W.F.C.

Recommended Posts

1 hour ago, martick said:

Ljudi pre korone imali smo ponudu za Sila za blizu milion eura !

veliki je potencijal , i zasto ako je nase dete klub ne zaradi na njemu ???

 

Tate, tate, ti li si?

Link to comment
3 hours ago, Gradina said:

Ok da pojasnim tj da te upitam. 

KAKO ONI IMAJU UGOVORE DO JUNA 2021  TJ KAKO I ZAŠTO SE DOVODE NA KRATAK ROK ?

Kad si u sve upucen onda reci do kad Silo ima ugovor!

Lepo je Mare reko da ti koji imaju ugovor na godinu dana ,sverovatno su na dokazivanju ,pa ako zadovolje imaju verovatno neki aneks da se produzi ugovor s njima.

Ja razumem da se Toncev pljuje kad nesto lose radi ,al je glupo da se pljuje po svemu i kad treba da se zastiti interes kluba ,pa bio to i Silo.Silo je inace proso sve kategorije Radnickog,bio reprezentativac u mladjim kategorijama ,dosao do standardnog prvotimca i sad kad treba klub da zaradi neki evro mi treba da ga olako pustimo ili da on ima opciju da ode ,da ga boli racku dal ce Radnicki nesto da dobije!?

Kao sto rekoh koji ozbiljniji klub bi to dozvolio...

 

Link to comment
4 hours ago, Boki Nis said:

Kad si u sve upucen onda reci do kad Silo ima ugovor!

Lepo je Mare reko da ti koji imaju ugovor na godinu dana ,sverovatno su na dokazivanju ,pa ako zadovolje imaju verovatno neki aneks da se produzi ugovor s njima.

Ja razumem da se Toncev pljuje kad nesto lose radi ,al je glupo da se pljuje po svemu i kad treba da se zastiti interes kluba ,pa bio to i Silo.Silo je inace proso sve kategorije Radnickog,bio reprezentativac u mladjim kategorijama ,dosao do standardnog prvotimca i sad kad treba klub da zaradi neki evro mi treba da ga olako pustimo ili da on ima opciju da ode ,da ga boli racku dal ce Radnicki nesto da dobije!?

Kao sto rekoh koji ozbiljniji klub bi to dozvolio...

 

Do 30 .06.2021inače je pod ugovorom od 2015 ili 2016-te.

I NIKAD ALI NIKAD TONČEVA NISMO LOŠE POMENULI.Tako da  ne prozivaš neosnovano. A da klub treba da uzme  pare to stoji samo odugovlačenjem  da ne bude kao sa Mrkićem

Link to comment
4 hours ago, Boki Nis said:

Lepo je Mare reko da ti koji imaju ugovor na godinu dana ,sverovatno su na dokazivanju ,pa ako zadovolje imaju verovatno neki aneks da se produzi ugovor s njima.

Da da da igrač iz Rumunije pred penziju ili Dašić  iz Monaka 😂😂😂. . .

Link to comment

Nema sanse da ga Ivica nije dao za milion to prvo.

Silo je druga prica jer je nase dete i razvijamo ga od malih nogu i treba da ode za pristojne pare. Ako nece da produzi ugovor tu klub mnogo gubi a on ispada piiii... Ne znam da li je prica tacna ali zalosno je ako jeste jer su verovatno umesani nazovi menadzeri sa pricom da ce da uzme vise para i bolje da se udomi kao slobodan igrac, skrivajuci se iza svojih slabih menadzerskih potencijala. Ne cudi i ako su roditelji umesali prste, nece bude prvi put. Vicu pustajte nasu decu pa prc posle.

Svakako Silo treba da igra i treba lepo da se proda i da se nastavi uspesna prica razvoja mladih. Uz ove igre nema potrebe da strepi za novcem a ako je tacno sto neki pisu onda moze samo da pokvari utisak i ne daj Boze da se izbaksuzira...

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Gradina said:

Da da da igrač iz Rumunije pred penziju ili Dašić  iz Monaka 😂😂😂. . .

Mare nije samo to rekao i nema potrebe za spinovanjem.

Ne navijam ja uopste za upravu da se razumemo cak me smestali u suprotni tabor ali nisam ni za neke licne ishitrene  stavove koji se kroz vreme pokazuju da su pogresni. Krivo sedi, pravo besedi.

Niti ce Cirko da izgubi sansu za napredovanjem niti ce se ovi od 6 meseci naigraju a jos manje da eksplodiraju. Popunili su kadar kako su umeli, nisu doveli ni jednu bombu i cekamo zimu da vidimo sta ce da naprave.

Ovo sto su napravili lepo gura. Ja vidim ovde puno potencijala koji ce tek da ispliva. Batak sve to lepo skockao i ukomponovao. Nije mala stvar ono sto je napravio protiv TSCa a misljenja sam da je teze dobiti TSC na strani nego Cuku. Koliko god oni bili u padu forme to je iskusna, uigrana ekipa kojoj nismo dali da dise 90min.

Posle dugo vremena se radujem utakmicama i vratio mi se onaj fudbalski osecaj koji se izgubio od kada je Toncev stigao. Uzivam u fudbalu i jedva cekam da se podigne forma i tim uigra i onda ce ova fudbalska filozofija da bude jos ubojitija.

  • +1 3
Link to comment
5 hours ago, Gradina said:

Do 30 .06.2021inače je pod ugovorom od 2015 ili 2016-te.

I NIKAD ALI NIKAD TONČEVA NISMO LOŠE POMENULI.Tako da  ne prozivaš neosnovano. A da klub treba da uzme  pare to stoji samo odugovlačenjem  da ne bude kao sa Mrkićem

Ajd ovo poslednje ....da se ne vracam u nazad.....Nazivas naseg igraca milogorcem i kazes ko ih dovodi i da veceg balvana nisi video....Koga pljujes za to,Ivicu  sportskog ili koga?!

Link to comment

Silo je pod tatinim uticajem , koni inace koci ....

nije do malca!

 

ps( Nisam uspeo da

saznam koji je klub bio u pitanju samo znam da je Toncev bio spreman da ga da ali korona zajebala ) !

 

Link to comment

Sinoć oko 20h oko Čair nešto, glavna tema - ispala Zvezda, ispala Zvezda, tiho, razočaravajuće, neočekivano ... A ja se samo smejem ponosan što ne navijam za jednojajčani blizanci sa željom da ispadnu i iz ligu Evrope, i crni isto, i ....

Čukam !

Sent from my MI 6 using Tapatalk

  • Haha 1
Link to comment
Produžiše ugovore Šilo i Kojić... rešena fama..

Šilo inače više nije bonus..
Tek sad srce mi na mestu, regarding Belotince

Sent from my MI 6 using Tapatalk


  • Haha 1
Link to comment

Koja dobar lik. Veselinovic trener Cukarickog izgleda ide u neki arapski klub. Dosta vazna utakmica u subotu. 

 

Inace Cumic ide na pozajmicu u Sporting Hihon, s pravom otkupa. Aca golman i dalje clan Ueske, i posle La Korunje sledi pozajmica u Apolon Limasol Kipar... To od bivsi igraci vesti. 

Edited by W.F.C.
Link to comment
49 minutes ago, W.F.C. said:

Koja dobar lik. Veselinovic trener Cukarickog izgleda ide u neki arapski klub. Dosta vazna utakmica u subotu. 

 

Inace Cumic ide na pozajmicu u Sporting Hihon, s pravom otkupa. Aca golman i dalje clan Ueske, i posle La Korunje sledi pozajmica u Apolon Limasol Kipar... To od bivsi igraci vesti. 

On i Stolica su mi dva vrlo iritantna trenera... doduše ovaj drugi je neprejebiv kolko je antipatičan, još je i selektor mlade repstacije :rolf:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...