Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2020/2021


W.F.C.

Recommended Posts

23 minutes ago, Constantin said:

Pametnije bi bilo da nabavimo nekog kvalitetnog veznjaka nego da menjamo trenera. Može i neki golgeter...Koju da polako uvodimo u prvi tim, a menadžerski i nepotrebno forsirani igrači na pozajmicu, na kaljenje, kod pomenutog Drvceta ili u Popovac ako imaju mesta. Kad je mogao Laki da se kali kod Recka mogu i Rašini i ostali...

Kapa dole za komentar. Kod Drvceta i Rašini i Batakovi  il nazad u Monpelje Zlatibor Vojvodinu . . .

Link to comment
7 minutes ago, Samotepratimo said:

Kapa dole za komentar. Kod Drvceta i Rašini i Batakovi  il nazad u Monpelje Zlatibor Vojvodinu . . .

Eno ga Vukić u Zlatibor, nama nije valjao...a kakva crna Vojvodina, tatin sin je igrao u Real Niš, pa kao u Vošu, a da je toliki talenat, ne bi ga pustili tek tako, nego koji su Batakovi ?

Link to comment
3 minutes ago, Constantin said:

Eno ga Vukić u Zlatibor, nama nije valjao...a kakva crna Vojvodina, tatin sin je igrao u Real Niš, pa kao u Vošu, a da je toliki talenat, ne bi ga pustili tek tako, nego koji su Batakovi ?

Dašić i još jedan

  • Hvala 1
Link to comment
Ima jos jedna top vest !
U vezi novih extra pojacanja ali nije za javnost .
iznenadicete se prijatno , verujte mi na rec!
Bate...već ripam [emoji2]

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment
3 minutes ago, W.F.C. said:

Bolje da si cutimo, ce procita Lalat pa ce nam otme top pojacanja...

Pa ako će si ćutimo, da ćutimo skroz...od sad, pa nadalje, ko kaže "znam al ne mogu vam kažem" ovde javno, nek računa da sam mu rek'o da jede gomna...e tako.

  • +1 3
Link to comment
Pa ako će si ćutimo, da ćutimo skroz...od sad, pa nadalje, ko kaže "znam al ne mogu vam kažem" ovde javno, nek računa da sam mu rek'o da jede gomna...e tako.
Ako si im reko...[emoji16]

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment
Uf , ja kad sam cuo juce ko dolazi , nisam
Mogao da spavam
Ti kako pričaš,ja očekujem Ješića za trenera i Mrka da nam se vrati!
Mrka ili ladna Morava.... [emoji1]

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...