Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2020/2021


W.F.C.

Recommended Posts

1 hour ago, zikaPantelej said:

Sad kad maknu Ćiru sa levog beka, ko će da nam bude bonus? :laugh:

Aj u opkladu   . Sramne radnje se rade. Batak  suspendovao bonusa da bi drugog bonusa namestio . 

Raspad sistema . Čira je pokazao da mu je mesto u 11, ne  kao nužni ,  protežirani bonusi   , već kao igrač koji zna ume i moze da odigra 90 minuta

Link to comment
10 minutes ago, Gradina said:

Aj u opkladu   . Sramne radnje se rade. Batak  suspendovao bonusa da bi drugog bonusa namestio . 

Raspad sistema . Čira je pokazao da mu je mesto u 11, ne  kao nužni ,  protežirani bonusi   , već kao igrač koji zna ume i moze da odigra 90 minuta

Ne znam da li ste pročitali ali evo ja ću da citiram deo izjave Stefana Mihajlovića koju je dao za društvene mreže kluba (pošto sajt nemamo) nakon što je realizovao skorašnji transfer:

image.png.1a7e90d4f14e0d89fe75aeef664f9f44.png

Kako samo tako možeš i da pomisliš da govoriš o našem voljenom klubu... :rolf:

Link to comment
3 hours ago, zikaPantelej said:

Ne znam da li ste pročitali ali evo ja ću da citiram deo izjave Stefana Mihajlovića koju je dao za društvene mreže kluba (pošto sajt nemamo) nakon što je realizovao skorašnji transfer:

image.png.1a7e90d4f14e0d89fe75aeef664f9f44.png

Kako samo tako možeš i da pomisliš da govoriš o našem voljenom klubu... :rolf:

Nemo si naivan DURLANAC

Link to comment
3 hours ago, Constantin said:

Apropo "bonusa"....     Će zabele krštenicu od Borivoja....imamo "vezu" u FSS...;)

Ako ako  samo se ti sladi. Ko se zadnji smeje najsladje se smeje. Ne zaboravlja KOKEZA  ništa

Link to comment
2 hours ago, Samotepratimo said:

Ako ako  samo se ti sladi. Ko se zadnji smeje najsladje se smeje. Ne zaboravlja KOKEZA  ništa

Još nam Koki duguje što smo njegovom šoferu ispunili životni san, da zaigra protiv Zvezde....

Link to comment

Nama treba levi bek i to dobar a Cirko kao drugi bek a mozda i prvi na ovolikom broju utakmica plus kup ce moci da se razvija i dokazuje.

Ja ne znam koja je logika da se bilo kom pokloni vreme u prvom timu?

Pokazao se Cirko da ume i moze i neka se izbori za startnu. Tako se radi svuda pa ne vidim zasto ne bi i kod nas. Plus mlad je i neiskusan, zacas zaradi zute ili crveni, mozda neka sitna povreda a mi nemamo drugog beka a cilj je vrh lige.

I ja bih najradije da se zacementira u prvu, bolje on nego neki 33+ ali to zavisi od njega. Niko nije lud da vidi da dete doskace iskusnom igracu i da mu ne da minute. Plus zbog bonus igraca ce sigurno dobijati sansu.

Tu su pare i za Tonceva i trenera i ceo klub i sve moze da pricamo, ali da je Toncev gadljiv na pare i da se prave kombinacije da se forsiraju matorci, u to ne mogu da poverujem.

Ovo drugo za Sila me brine ako je doslo do carki. Vidim ovde se sve vise otkriva tako da ti nista nije jasno i da se samo nerviras.

Ako ste iz kluba lepo se pozovite telefonom ili private chat jer pretpostavljam da znate veci deo price.

Ovde pisite da i nama bude malo jasnije pa bar da znam sto sam se iznervirao?!?!?!

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Da se nerviram zbog balavca iz Belotince, poprilicno malogradjanskih manira, koji je umislio da Bekenbauer ... ? Molim Vas, druze Meraklouja ... Isto tako Acu kapitena sto ga turaste u zvezde. Boli me kurac dal je dobar u svlacionicu i kako deluje na saigrace. Selac je selac, svugde i uvek. Raus !

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...