Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2020/2021


W.F.C.

Recommended Posts

15 hours ago, Covekizstruke said:

https://www.transfermarkt.com/stefan-mihajlovic/profil/spieler/197519 

Jel to isto kao kad si mene pljuvao što sam rekao da Mihajlović ide u Kinu? I gle čuda stvarno otišao u Kinu. Makar se prvo izvini javno pa onda dalje komentariši druge informacije.

Nisam te ja demontovao za odlazak u Kinu vec za skroz netacne podatke kolilo ce klub dobiti i koliko igrac! 

Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Ivica nije udomio još njegovu baba Todorku u neki klub ili Savez. Familija Tončev u Niš ka Crnogorci u BeGe...

SREĆAN TEBI RODJENDAN. 

Link to comment

http://sportklub.rs/Fudbal/Srbija-Super-liga/a341453-Nislije-na-mini-pripremama-u-Topoli.html

Quote

Pauzu u Superligi Srbije, iskoristili su fudbaleri i stručni štab Radničkog iz Niša, da kroz mini pripreme na Oplencu, pokušaju da još jednom pomrse račune, najvećim klubovima Crvenoj zvezdi i Partizanu. Šef stručnog štaba Radoslav Batak je zadovoljan uslovima za rad u Topoli.

 

Link to comment

,,,Radnički je prošle godine bio drugi na tabeli i po prvi put razdvojio Crvenu zvezdu i Partizan '''

Ovog treba obavestiti  osvestiti

Tad je Radnički imao TRENERA , a sa njim i DVA POMOĆNA TRENERA , imao je na svakoj poziciji IGRAČE a ne menadzersko kladioničarsko rodbinske kombinacije . Imao je publiku  . . . . A sada uprava ima tebe ti menadžere a klub nit ima igru nit ima publiku  nit ima budućnost. 

ČUKARIČKI NE MOŽEMO DA TI OPROSTIMO . TO JE TVOJ I SAMO TVOJ PORAZ . 

 

Link to comment
1 hour ago, Gradina said:

,,,Radnički je prošle godine bio drugi na tabeli i po prvi put razdvojio Crvenu zvezdu i Partizan '''

Ovog treba obavestiti  osvestiti

Tad je Radnički imao TRENERA , a sa njim i DVA POMOĆNA TRENERA , imao je na svakoj poziciji IGRAČE a ne menadzersko kladioničarsko rodbinske kombinacije . Imao je publiku  . . . . A sada uprava ima tebe ti menadžere a klub nit ima igru nit ima publiku  nit ima budućnost. 

ČUKARIČKI NE MOŽEMO DA TI OPROSTIMO . TO JE TVOJ I SAMO TVOJ PORAZ . 

 

Ja sam mu oprostio.

 

Link to comment
14 hours ago, Gradina said:

,,,Radnički je prošle godine bio drugi na tabeli i po prvi put razdvojio Crvenu zvezdu i Partizan '''

Ovog treba obavestiti  osvestiti

Tad je Radnički imao TRENERA , a sa njim i DVA POMOĆNA TRENERA , imao je na svakoj poziciji IGRAČE a ne menadzersko kladioničarsko rodbinske kombinacije . Imao je publiku  . . . . A sada uprava ima tebe ti menadžere a klub nit ima igru nit ima publiku  nit ima budućnost. 

ČUKARIČKI NE MOŽEMO DA TI OPROSTIMO . TO JE TVOJ I SAMO TVOJ PORAZ . 

 

 

 

Jedan od njih dvojice bi bio idealan za naseg prvog trenera u buducnosti.. Naravno ne onaj ljigavi, onaj drugi.

Link to comment
1 hour ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

 

 

Jedan od njih dvojice bi bio idealan za naseg prvog trenera u buducnosti.. Naravno ne onaj ljigavi, onaj drugi.

Slažemo se nego pitanje je kada će i da li će ikada se odvojiti  sam da uzme neki klub. Dok god Lala bude takav kakav jeste , DA SE BORI ZA SEBE I SVOJE POMOĆNIKE , neće taj od njega . Onaj drugi kako reče ti ,,ljigavi " ima i on znanje i umeće nego je nezainteresovan . . . Pun je kao brod

Link to comment

Inače  da dodam još i to

Omladinci opet kući izgubili . Da bruka veća bude izgubili su od fenjeraša omladinske lige i tako su na zaslužen način preuzeli fenjer omladinske lige Srbije. A šta reći : u 8 kola  1 pobeda 1 nerešen i 6 PORAZA   uz gol razliku

7 datih  25 primljenih  - 18 .

Kada će uprava da shvati da tako ozbiljno takmičenje treba ozbiljan trener da vodi a ne iskompleksiran lik  , koji svakom treneru  u klubu ima neku zamerku . 

Kad bi skočio sa svog ega  i noge i ruke bi polomio

 

Link to comment
On 5.9.2020. at 22:53, Gradina said:

,,,Radnički je prošle godine bio drugi na tabeli i po prvi put razdvojio Crvenu zvezdu i Partizan '''

Ovog treba obavestiti  osvestiti

Tad je Radnički imao TRENERA , a sa njim i DVA POMOĆNA TRENERA , imao je na svakoj poziciji IGRAČE a ne menadzersko kladioničarsko rodbinske kombinacije . Imao je publiku  . . . . A sada uprava ima tebe ti menadžere a klub nit ima igru nit ima publiku  nit ima budućnost. 

ČUKARIČKI NE MOŽEMO DA TI OPROSTIMO . TO JE TVOJ I SAMO TVOJ PORAZ . 

 

Nema taj još puno pišanja u našem gradu. Najbolje bi bilo kad bi doveli tandem Kosan -Djumi, ili  jedan naš Niški  . . . 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...