Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

kako pucaju komplexi tintoretu i lucicu lol

obrajant opasan privatnik, ko sto sam i kazo nije u "kontroli" i samim tim postaje stetniji nego korisniji po tim..

Edited by Shaq
Link to comment

Meni je ova ekipa Crvene zvezde potpuno negledljiva, vec drugi put zaredom mi se desava da veci deo zadnje cetvrtine ne gledam jer me ovakva kosarka zapravo ne zanima...mislim, volim ja jaku odbranu, al volim i da vidim nekakvu (ikakvu?) smislenu  igru u napadu.

Ja jos uvek ne uspevam da vidim nekakav Obradovicev trenerski pecat i sve sam skepticniji da cu ga i videti.

  • +1 1
Link to comment

Iskrvarile su mi oči od naše igre, sreća da je u istom terminu igrala i Mega, pa je imalo na šta da se prebaci. Mora bolje od ovoga. Možda je i bilo očekivano da u početku padnemo zbog guzatog JOBa, posebno Lojd, valjda će to leći long term.

Link to comment
10 minutes ago, salerokada said:

Kakav raspad na kraju. Dok su oni bili oštri do kraja.

Kakvo je ovo šabanisanje sa tajm autom na kraju Trinkijerija? Šalje poruku grobarima?

 

Da, pogledao je na semafor i pomislio da je pravo vreme za poruku i rekao Luci da isporuci..

Link to comment

Врло безидејно у нападу. Изгледа да је долазак ОБа пореметио баланс у екипи. Плус нас је капитен уканалио крајем полувремена.

Link to comment

Sa ovakvim napadom nema šta da legne. Jedan veliki i jedan mali koji će da ispucaju svojih 15 lopti po svaku cenu plus poneki pik bez njih dvojice. Jedino što može da legne je da Lojd i Obrajant imaju dan ili da se protivnički tim ne spremi što se u evroligi neće desiti. Nekada su ovako izgledale samo ekipe iz Belgije i ostalih košarkaški nerazvijenih zemalja, neka Nemačka u najboljem slučaju. Gomila bezličnih stranaca, dvojica amera, bek i centar koji šutiraju bez savesti i teraj. Makar smo fizički dobri i igramo odbranu. Baš ne uspevam da se emotivno uključim, totalna ravna linija. Izgubili smo identitet otkada ne uspevamo da sastavimo kostur od domaćih igrača, plus Obradović forsira industrijsku košarku bez mnogo originalnih ideja. Kvalitetan je i on i igrači, nećemo se obrukati u EL, a ABA ćemo uzeti, ali mi je doživljaj nekako mjah...

  • +1 1
Link to comment
Just now, Cane Vukic Prebranac said:

Врло безидејно у нападу. Изгледа да је долазак ОБа пореметио баланс у екипи. Плус нас је капитен уканалио крајем полувремена.

Pa, lik je takav igrač, ne bi ga ni dovodili da su želeli nekog ko će da šutne 4 lopte po utakmici. To je novi balans i neće se tu ništa menjati osim što će Lojd, nadam se, da se privikni da više nije jedini. Ostali će u većini utakmica biti van igre.

Link to comment
4 minutes ago, Heaviside said:

Sa ovakvim napadom nema šta da legne. Jedan veliki i jedan mali koji će da ispucaju svojih 15 lopti po svaku cenu plus poneki pik bez njih dvojice. Jedino što može da legne je da Lojd i Obrajant imaju dan ili da se protivnički tim ne spremi što se u evroligi neće desiti. Nekada su ovako izgledale samo ekipe iz Belgije i ostalih košarkaški nerazvijenih zemalja, neka Nemačka u najboljem slučaju. Gomila bezličnih stranaca, dvojica amera, bek i centar koji šutiraju bez savesti i teraj. Makar smo fizički dobri i igramo odbranu. Baš ne uspevam da se emotivno uključim, totalna ravna linija. Izgubili smo identitet otkada ne uspevamo da sastavimo kostur od domaćih igrača, plus Obradović forsira industrijsku košarku bez mnogo originalnih ideja. Kvalitetan je i on i igrači, nećemo se obrukati u EL, a ABA ćemo uzeti, ali mi je doživljaj nekako mjah...

 

Recimo protiv CSKA je baš bila sjajna utakmica, tu se video repertoar raznih rešenja gde je svih 11 koji su kročili na parket dalo doprinos, bilo je odličnih minijatura. Čak i ovi domaći statisti. Sada su svi nekako nestali, epizodisti postali još epizodniji, to nije dobro i pribojavao sam se toga i svakako nije dobro da nam nekoliko igrača bude potpuno isključeno. Nadam se da će Salo ipak naći način da nas vrati košarci, ovo večeras nije bila košarka. Uzgred svaka čast Voldenu koji je našao svoju ulogu pored ova dva privatnika.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...