Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

20 minutes ago, arkonada said:

Važno je ući u plej of i biti ispred Budućnosti, za ostalo ćemo se nekako snaći valjda.

 

buducnost moramo jednom pobediti u moraci. ako ne sad, onda cemo morati u plejofu

Link to comment
3 hours ago, Ros said:

 

buducnost moramo jednom pobediti u moraci. ako ne sad, onda cemo morati u plejofu

Ne moramo ali cemo onda da igramo EC

Edited by armor
Link to comment

Što? Ceniš da će Đordi da nas naduva ili imaš neki konkretni info? 

 

Derbi očekivano loš, a naša sezona totalni promašaj. Malo smo bili bolji kada je došao Radonjić, ali onda su Covid, teranje JOBa i maltretiranje Hola vratili stvari na početak. Nadam se da Radonja vidi nešto u Uskokoviću i da Hol zbog toga malo igra ali može to i lepše da se uradi. Prihvatljivo mi je i da oteraju igrača ako je nedisciolinovan ili se jednostavno nije uklopio, ali koštaju nas obe odluke što se trenutnog kvaliteta tiče. ABA titula bi kratkoročno ispeglala stvari ali lutamo i vratimo se u krug već godinama, a svaka iteracija je manje zanimljiva, manje kvalitetna i manje uspešna u EL. Ako je ovo najbolje što ABA može da izbaci u Evroligu, a polako se uspostavlja kontinuitet, onda nema mesta kukanju na zle kapitaliste koji daju licence nekim Bajernima i Asvelima.

  • +1 1
Link to comment

Pitanje je vremena realno kada će izbaciti tim iz ABA lige za EL.

Verovatno će timovima sa ovih prostora Eurocup postati ko aba liga šansa za EL ako i to ostane da finalisti idu tamo

Edited by arkonada
Link to comment

Njih zanima samo lova, raspali se ovde klubovi ili ne, uzeće pre neki London ili Berlin, Pariz, Italiju i dati licencu. Bolje da grešim naravno.

Link to comment
6 minutes ago, levi said:

neće, osim ako se Aba klubovi baš  ne raspadnu, ili ako neko ne dobije licencu

To i ja mislim. Ako ABA predstavnik veže nekoliko ovakvih sezona u kojima završava na samom dnu tabele onda nas možda i izbace, a i ne bi imali šta da se žalimo. Ako budemo imali pristojne rezultate ostaće nam mesto.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...