Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Sjajan otpor komšija, fino je vidjeti da se bore, i napreduju drago mi je i da su njihovi navijači uživali na našem topiku, smijeh i šega cijelu tekmu, evo i mene još drži osmijeh, što bi se reklo, smiješi mi se brk.

 

Radonja neshvatljiv sa Simonom, MJK, Kuzom i ovim malim baletanom Uskokovićem, što mu centar 2x uzima loptu na driblingu. Duje Reath car.

  • +1 1
Link to comment

Ono sto je jasno iz ove utakmice i sto je i Partizan pokazao veceras je da ako nam protivnik dobro odbrani liniju za tri poena nema teorije da ubacimo 20 poena za cetvrtinu. Protiv Cedevite to mozda i bude igralo jer ni oni nemaju bog zna sta pod kosem ali s ovakvom igrom Buducnost ce da nas dobije glatko.

Link to comment

Nikad, ali nikad mi nece biti jasna tendencija sudija u ABA ligi da u derbijima, cim neko napravi vecu razliku, pocnu odmah da sviraju za losiji tim kao na svadbi. Pusti ljude da igraju koliko ko moze i sudi po pravilima, sta kojeg djavola glumis. Ona sekvenca na kraju prvog poluvremena je bila jeziva i skoro potpuno je upropastila utakmicu.

Link to comment
6 minutes ago, FPLS said:

 

Ova ćelava seljačina ne zna se zahvaliti čovjeku na strpljenju ili izviniti se, nego iskulira mentol.

Link to comment
Just now, hrkljush boys_2 said:

Ova ćelava seljačina ne zna se zahvaliti čovjeku na strpljenju ili izviniti se, nego iskulira mentol.

 

To je Bogunovic, njemu je ovaj poraz verovatno teze pao nego igracima Partizana.

  • +1 1
Link to comment

Zaista neshvatljiv potez sa Holom, počne u petorci, odigra 3 minuta i onda garbage time. Mislim, ne sumnjam ja u Radonju, tim pre bih voleo da sam u prilici da mi objasni šta je u pitanju. Naročito što je Uski večeras bio baš loš. Koliko mi samo patimo na poziciji 5, strava i užas. Deda peefektan danas

Link to comment

Valjalo bi predloziti Radonjicu da protiv Cibone odradi svih 40 minuta sa petorkom Uskokovic-Lazic-Simonovic-Kuridza-Kuzmic i zadovolji te svoje sulude potrebe, pa da onda protiv Buducnosti gledamo kosarkase, a ne rekreativce na parketu, ne bismo li imali neke sanse.

 

Ako nista drugo, videli smo danas da se dobra i agresivna odbrana spolja moze odigrati i bez Lazica. 

Link to comment
11 minutes ago, FPLS said:

Valjalo bi predloziti Radonjicu da protiv Cibone odradi svih 40 minuta sa petorkom Uskokovic-Lazic-Simonovic-Kuridza-Kuzmic i zadovolji te svoje sulude potrebe, pa da onda protiv Buducnosti gledamo kosarkase, a ne rekreativce na parketu, ne bismo li imali neke sanse.

 

Ako nista drugo, videli smo danas da se dobra i agresivna odbrana spolja moze odigrati i bez Lazica. 

 

Lazic igra odlicno u poslednje vreme.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Mi smo sami sebe sjebali teranjem O'Brajanta, da smo njega uspeli da uklopimo imali bismo sasvim dobar tim. Ali, jebi ga, da ga nismo oterali ne bi mogli Simonovic, Kuzmic i Kuridza da nas zajebavaju svojom penzionerskom kosarkom.

i ovako poluspremni i limitirani rit je daleko korisniji od joba, i to pre svega na timskom nivou, novcani ni da ne pominjem..

ova pomenuta trojka je tu pa je tu, ja sam ispasao romane i pre pocetka sezone, da niko ne trazi 12 loydova, al da je previse imati toliko polovnjaka™, pogotovo u godinama..

a i seti se sta si pricao za mjk-a nakon kupa.. :coffee:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...