Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

2 minutes ago, harper said:

 

To je bio faul odbrane k'o vrata. Mada je istina da Radanov jako lose igra.

 

Ma jebeš faul, pogrešna odluka je ono što mi smeta... 

Link to comment
3 hours ago, garmonbozia said:

Ma nije, znaš i sam da Janković nije kvaran igrač i da ne radi takve stvari. Skapirao da je preterao sa time i odmah se izvinio Davidovcu. Stvarno ne vidim nikakvu paralelu između dva poteza... 

 

I generalno Dankane gotivim te, ali kada je sport u pitanju previše se pristrasan (velika razlika od OSTRAŠĆEN, da se razumemo). Samo konstatacija, ne pišem ovo da bih se raspravljao ili tako nešto, ali video sam harperov quoteovan post kada je hladne glave pogledao utakmicu i onda sam skapirao kako svi tokom utakmica ne gledamo hladne glave i ložimo se da je bila neka krađa, a kad pogledaš utakmicu natenane vidiš da nije bilo tendencioznog suđenja. Naravno, ne u svim slučajevima, desi se krađa, ali uglavnom samo sudije ne umeju da sude ili se kurče da umeju. Kao kad Pukl uzme da gleda snimak na kraju jebenog poluvremena pola sata i ubije ritam utakmice (koja ni pre toga nije imala nikakav ritam).

 

Zahvaljujem :blush:

 

Ovo što sam postavio s Jankovićem, stavio sam samo zbog nejednakog kriterijuma, to je ono što mi smeta. Ako je već na jednoj strani svirano Noku, isto tako je trebalo i na drugoj strani. Nije morala namerna, ali je MORAO faul od Jankovića. Izvinjavanje ne vredi, jer je napravljen faul. 

 

Ista primedba (nejednak kriterijum) je na prodoru Lojda na koš na par sekundi od kraja poluvremena gde nije sviran očigledan kontakt, a malo ranije je sviran blaži sa suprotne strane. Treća i poslednja primedba je žmurenje na par očiglednih nabijanja ramena Novice u bloku koja su tolerisana na ime. I to je sve šta imam da zamerim.

 

1 hour ago, harper said:

Kako su izasli Simonovic i Kuzmic nema ni kosa za Cibonu. Ovo sto Simonovic radi je klasican bezobrazluk, zabole ga za utakmicu na kojoj Davidovac i Dobric treba da se odmore a nema ni Lazica.

 

Nije to bezobrazluk već nedostatak znanja i sposobnosti. 

Link to comment
1 minute ago, Dankan Ajdaho said:

Nije to bezobrazluk već nedostatak znanja i sposobnosti. 

 

Igracu retko zameram manjak kvaliteta osim ako nije Simic Veljko, a ni tada ne zameram njemu koliko treneru koji ga stavlja u tim i klubu koji ga je doveo. Bilo je danas dosta losih poteza mnogih igraca, nije to problem. Ono sto mi ide na nerve je biranje utakmica i lelemudjenje kad udjes na 15 razlike koje su ti napravili saigraci a onda svojerucno vratis protivnika u utakmicu tako da tvoji saigraci moraju ponovo da deru dupe da bi vratili razliku. Radanov koji skoro i ne igra i stalno se kritikuje je veceras drzao Prkacina na kratkom lancu, udje Simonovic da ga cuva i mali se pretvori u Lebrona. Pa, jebi ga, nije ga pre toga cuvao Adam Hanga nego Radanov.

 

No, boli ga djoka. Dao je dve trojke, sto ga cini korisnijim za tim od Kuzmica koji se bori sa zivotom na parketu.

Link to comment

Radonjic posle utakmice izjavio da je Dobric dobio neki udarac i nije igrao zbog toga, a da je Davidovac bolestan. Provlace se informacije po forumima da je pozitivan na koronu.

Edited by Borca
Link to comment
13 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

To bi nas dokusurilo.

 Sasvim sigurno bi. On je na, aba nivou, ekstremno važan igrač, a ako je tačno da je + onda ga nema do plej-ofa. Verujem da će se i svi preostali uskoro zaraziti. Igraće samo stranci. 

  Šuška se da dogovaramo raskid sa Hoakinom. 

Link to comment
5 hours ago, levi said:

nema toga u pravilima  da je drugi faul u istom napadu automatski nesportska. možda neka naknadna tumačenje, ali ne bih rekao. može da se dosudi više uzastopnih običnih faulova u istom napadu

 

Noko je dobio nesportsku jer ga je udario u glavu, bila bi nesportska i da nije pre toga dosuđen faul, ne bi bila nepotska da ga nije udario u glavu

 

Nema potrebe da piše da je drugi faul ISTOG igrača nesportska jer je nesportska svaki nedozvoljeni, nepotrebni kontakt. Ako je već sviran jedan faul, svaki sledeći kontakt je neumeren i nepotreban. Ne može isti igrač da napravi 2 faula odjednom. 

Link to comment

Takođe poslednji napad Lojda u drugoj nije faul Tomasa, čista vertikala, ruke nisu na 90 skroz ali ni ne moraju da budu jer nema kontakta rukama i Tomas skače u vertikali sa svoje ustanovljen pozicije, Lojd je taj koji ide ka košu i inicira kontakt

Link to comment

nije svaki kontakt posle faula nesportska, posle faula može i dalje da se igra odbrana, da se spreči and 1

 

ovde je nesportska zato što ga je udario u glavu, to i Pukl pokazuje, a ne zato što je drugi faul

 

Link to comment

Pa možeš da igraš odbranu bez faula da lupiš rampu, ne možeš opet da napraviš faul, svaki sudija će ti svirati nesportsku, tj preinačiti običan faul u nesportsku. Ovde Pukl jeste svirao nesportsku posle faula zbog glave. Da ga nije udario po glavi ne bi ni bio drugi faul jebiga 

Link to comment

Odgledao sam snimak i usporeno pre posta, nisam pričao napamet, u najgorem slučaju 50-50 situacija gde Lojd inicira kontakt, okačili ste klip gde nema slowa i frejm koji naravno vara, ne pokazuje početak nego kraj al manje bitno. Koliko ste kukali reko bi čovek da mu Tomas nogu slomio. A tek što se upoređivali sa faulom na Pejdžu kao isto je a ovamo Noko zamahuje rukom po ruci uopšte nije block/charge situacija.. 

 

Što se tiče Davidovca momka znam lično, insinuacija da mu želim da se razboli od korone je too much čak i od vas. 

Link to comment

Klip vara, frejm vara, ne mozes ti theanswera zajebati. On je odgledao usporeno snimak, onaj isti snimak koji je ovde nazvao klipom. Ima li zabavnije scene od epske lazovcine koju uhvatis u lazi a on se vadi na "casna pionirska, ja gled'o".

 

I nemoj da lazete da je neko koronu nazvao najsmesnijim virusom. Taj rad.

Link to comment

Izgleda da je Čović na putu da reši pitanje licence za EL:

 

Kk Crvena Zvezda Mts Belgrade is very close to a two-year Euroleague license, which means it would play the elite European club competition in the 2021/22 and 2022/23 seasons, regardless of the results achieved in the regional competition

 

Info je od italijanskog novinara... 

Edited by assignment
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...