Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Sastav za KRK:

 

Quote

Dejan Davidovac, Branko Lazić, Ognjen Kuzmić, Duop Rit, Aleksa Uskoković, Ognjen Dobrić, Boriša Simanić, Marko Jagodić Kuridža, Aleksa Radanov, Džordan Lojd, Marko Simonović, kao i mlade snage Nikola Šaranović i Milutin Vujičić.

 

Link to comment
2 hours ago, Moća said:

Znači šilbuju Obrajanta bem ih u usta baš.

a stas ti ocekivao, zaista i donosi vise stete nego koristi, iliti preciznije receno igrac na koga ne mozes da se oslonis ni malo..

no ovaj proces je trenutno vise zbog ugovora koji ima, iako ce se zavsiti ko i uvek, bice isplacen ko da igra, a nece igrati..

 

i samo bi dodao, da je silb za razliku od ovoga igrao dobro, al su ovi ocekivali da ce za pare koje dobija, raditi nemoguce...

dok obrajant em ima jak ugovo em qurtza ne igra, dosao covek da razigrava sam sebe..

 

long story short, podrzavam njegovo sklanjanje, al malo je reci da je neozbiljno da niko nije doveden, iako su satro dva meseca trazili igraca..

 

Edited by Shaq
Link to comment

Ako cemo da gubimo i sa njime i bez njega onda bolje bez, nego Sale i njegov guru za skauting brale, uvalise nam ga al duboko, da nismo ostali Salou neku kintu duzni iz igrackih dana pa nas vako nagrdi

Link to comment
1 hour ago, Moća said:

Ako mi imamo četvorku koja trenutno igra bolje od njega ja nemam ništa protiv, međutim nama ni jedna četvorka nije ni blizu onoga što on igra tako da jbg.

i dok je salo bio tu, pisao sam da bih bas voleo da vidim koliko bi radonja trpeo onakva ispucavanja, i kao sto vidimo, videli smo..

prosto, nijedan ozbiljan trener ne bi trpeo one gluposti, pogotovo treneri koji igraju kontrolisanu kosarku.. 

jebo ti tog igraca kojeg i kad ima 20+20, strah™ te da igras zavrsnicu sa njime ili da mu dajes da zavrsava napad..

to smo i bili videli u baru, gde je statisticki kao to bilo dobro, al nije igrao zavrsnicu.. 

a i tada sam prokementarisao koliko je bio nezainteresovan na tajm autu,  njega ne interesuje tim, vec samo svoja statistika.. u prvom sledecem mecu je i bio sklonjen..

Link to comment

Šta radili ovi stranci zajedno kada su svi pozitivni . Verovatno bi i Lojd zakačio ali on već preležao . Bolje da otkažemo učešće . Ovo je smejurija da igramo ovako oslabljeni.

Dakle ne igra Rit,Brajant,Noko,Kolom,Hol,Volden :) Možda sam i nekog zaboravio :)
Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...