Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Lepo igra Mega, nema šta™, a nastavlja se tradicija da su utakmice Zvezde i Mege dan mrmota, sve su iste i sa jedinim mogućim ishodom na kraju. 19:0 u aba.

Edited by Nikodije
Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

Lepo igra Mega, nema šta™, a nastavlja se tradicija da su utakmice Zvezde i Mege dan mrmota, sve su iste i sa jedinim mogućim ishodom na kraju. 19:0 u aba.

uvek lepe utakmice neukaljane odbranom

Link to comment

Fina pobeda, dobra Mega nema šta.

Valjalo bi biti bolji od Budućnosti za domaći teren, ostali i nekako ali  protiv njih ne bi valjalo da igramo u gostima

Link to comment

Dobro je što smo dobili Halla, Loyd po običaju povukao kad je najpotrebnije, ono što Kuzmić pokazuje je sramota. Bolje da je njega suspendovao. Sa JOB bilo bi to još ubjedljivije, jer bi više opteretili ovaj njihov dvojac. Petrušev talentovan, ali ne čudi me potez Reeda. Da Nnoka nisu bezveze napunili faulovima, teško da bi ostvario ovakav učinak.

Link to comment
11 minutes ago, Joe D said:

uvek lepe utakmice neukaljane odbranom

 

+1000

Pobedi onaj ko treba, nabije statistiku onaj ko treba, mi kao gledaoci uživamo u odličnoj košarci, svi su na dobitku.

Link to comment

prilicno lako dobieno s obzirom da smo i dalje u eksperimentalnoj fazi..

nie mega bas split, pa da izostavis waldena kojeg si koristio po 30 minuta, a na pleju igrao sa dva pleja kojima zbirno nije davao 10 minuta po utakmici..

 

za joba se ne bi kladio da ce vracati, ko sto sam kazao, nie to igrac za kontorlisanu kosarku i za ozbiljne trenere..

sta mu vrede odredjene predispozicije i karaktiristike, kad ne moze da iskontrolise debilne suteve..

tim pre sto ce se i simonovic vratiti uskoro kaj ne..

 

lm, sta reci obrnuli smo igricu sa doselekcijom.. na klot tim gde nam je falio plej i visoki, i sa 4 promene, zavrsili smo sa istim onim klot timom  sa pocetka sezone..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...