Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Da jbt, čudi me da nisu vakcinisani...Do sada smo imali sreće i pretpostavljam pameti što se korone tiče. Sad čupovanje i ćao. Nadam se da će ovi zaraženi da se vrate brže od Lojda. 

Link to comment
On 25.12.2020. at 10:46, Plajvi said:

Lazic ce proigrati opet, u bilo kojim drugim okolnostima u karijeri je bio izgubljen k'o magarac u magli. 
 


:cool:

Jadan Noko, sto ga kuraca zadesilo. 

Link to comment
Lepo igra Mega, nema šta[emoji769], a nastavlja se tradicija da su utakmice Zvezde i Mege dan mrmota, sve su iste i sa jedinim mogućim ishodom na kraju. 19:0 u aba.
Sad mi tek jasno ovo za mrmota...eto, samo treba lepo da mi se objasni.


Link to comment
1 minute ago, renne said:

pa valjda ćemo proći radnički, majku mu

 

a ti ides logikom da niko ne moze dobiti kk sledeca sezona tri puta u jednoj sezoni? :D

 

  • Haha 1
Link to comment

kolko ja vidim, nama ce davidovac igrati na 5..

kuz je i za kup neupotrebljiv za vise od 5 minuta, mjk je vec u penziji, ko zna da cita izmedju redova vidi da je job silbovan, a pitanje je dal ce i blokisa dobiti sansu, tako da nam rit ostaje kao najbolji visoki, malo je reci tuga..

a ako kojim slucajem prodjemo paridzan, mega ce nas usrati u finalu, ona dva mazgova ima da nam ubace 60+ poena..

 

a sto se tice prc testova, sto bi rekao miroljub, treba raditi one prc testovi iz cmara posto su oni za nijansu pouzdaniji od ovih iz nosa..

ti testovi nisu ni 20% pouzdani pa je pitanje sto se oni uzimaju kao neki reper.. ako igraci nemaju temperaturu, simptome i malaksalost parametri tih testovi nemaju nikakvu validnost..

ako pak imaju neki od simptoma, radis skener pluca pa znas..

ovako sa ovim prc testovima, igraci bez simptoma mozebitno bi mogli da budu pozitivni na svakih mesec dana..

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...