Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Bez obzira na ovaj faul na Loydu na kraju, Radonjićev poraz 1/1. Ne shvatam šta je htio večeras, niti šta je bio koncept, Cole mu na kraju non stop eksploatira Nnoku u piku i lagano posprema, on ne reaguje. Hall nakon odlične role opet zaboravljen. Naježim se na večerašnjih 21 minut za Davidovca.

  • +1 1
Link to comment

Kuridža ni u ludilu ne treba da ima prednost u odnosu na Rita. Hol trenutno dosta bolje izgleda od Koloma, pogotovo u odbrani. Španac igra na nivou Čovkinsa, tragičan je. Sviđa mi se Holovo zalaganje u odbrani, valjda će i Radonja to prepoznati. Da su Rit i Hol igrali od samog početka ovo bi drugačije izgledalo.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Ročesti, pa Filip Čović, pa španski Čović. Neobjašnjiva potreba za kratkorukim, debelim, sporim midžetima na Malom Kalemegdanu u poslednje tri godine. Hall ima ta alibi dodavanja prvom do sebe ali makar liči na profesionalnog sportistu, ne može Felipe™ da bude ispred njega. Valjda je to večeras utvrđeno i definisano.

Link to comment

Da se obozavaoci lika i dela DR-a ne uvrede, ali ja ne vidim nikakav trenerski pecat u ovih nekoliko utakmica, niti vidim defijisanu startnu petorku, suzenu rotaciju, vidim isto ono sto je bilo i pod Obradovicem, eksperimenti, sulude pocetne petorke, pojedine besmislene izmene, prodavanje iste fore nasoj odbrani do u beskraj... Ocekivao sam od Radonjica ipak malo vise.

Link to comment

U Ekipi koju je Obradovic selektovao i pripremao svaka izmena je pogresna ili besmislena.

 

Izgleda da je misija "legende kluba" bila da napravi vece sranje u klubu od proslosezonskog pa i najtvrdoglaviji navijaci pomisle da bez Tomica, Filipa i Stimca nema kosarke.

Edited by jimi
Link to comment

Meni suđenje danas kako treba da bude, jednaki aršini, nisu stalno blejali u monitore... 

 

Nemam informacije šta je pravi razlog tj koji oblik nediscipline postoji, ali silbovati Job-a a na toj poziciji ti igra Kuridza, Davidovac je baš WTF, sem ako ne računaju na povratak Simonovića, lol

  • +1 1
Link to comment

Nekako imam utisak da ovoga puta Ra nece nista napraviti. U pocetku je izgledalo da je dosao do odredjene rotacije, a sada i on guli sa 11-12 igraca vec do poluvremena. Plej? Ko je prvi plej evroligaske ekipe? Malo mi je cudno da se to ne zna. Hol ne doprinosi? Nema kvalitet? Kolom nespreman? Zaparalo mi je usi kada je pri dolasku rekao da ce za nekoliko nedelja biti na fizickom nivou kakav zahteva igranje u EL. Nekoliko nedelja? Jel to moze da bude i dva meseca? Bice u pravoj formi protiv Vojvodine u Kupu? Ok, Ra je svestan kratera na ovoj poziciji pa mu tu primarno igra Volden, koji to, realno nije. Daj Uskokovica, barem je Ra poznat po dugorocnom gradjenju osnove tima. Muka mi da pisem o ostalim pozicijama, mozda sutra...

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...