Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Sta to gospodine "jednostavno nije tacno"?  Da Ararat nije dogurao u UEFA kvalifikacijama dokle i Zvezda, ili da ne sme da se potceni, ili oboje?
Dogurali su tako što su odmah ispali od Omonije
Pa pobedili Floru
Nemojmo se zezati da je isti rang
  • +1 1
Link to comment

Kako MOZZART Sport saznaje, Crvena zvezda je prihvatila ponudu belgijskog Genta za reprezentativca Australije.

Belgijanci će isplatiti obeštećenje od 1.700.000 evra za Zvezdinog štopera, a transfer će biti realizovan posle duela sa Araratom naredne nedelje pošto je igrač do tada neophodan Dejanu Stankoviću s obzirom da je standardan član prve postave.

Link to comment
14 minutes ago, Dimitrije said:

Imam utisak da je ovo potcenjivanje Ararata uz pomoc Partizanije mnogo manje odrazava samouverenost, a vise trening pljuvacnih zlezdi za slucaj da Zvezda ispadne.

Auh kakav komentar :isuse:

 

Za početak najbolje je poznavati "Partizaniju" koja ga je napisala da bi sudio tako.

 

Ovako me taj stil previše podseća na Terzić/Vuletić priču,mani se toga na ovom forumu.

Edited by Milošica
Link to comment
1 hour ago, Hobbit slayer said:

Pa, ako nismo u stanju da pobedimo Ararat, onda i nema šta da tražimo u LE

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 


Tako smo pisali i za Omoniju...

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Kako MOZZART Sport saznaje, Crvena zvezda je prihvatila ponudu belgijskog Genta za reprezentativca Australije.

Belgijanci će isplatiti obeštećenje od 1.700.000 evra za Zvezdinog štopera, a transfer će biti realizovan posle duela sa Araratom naredne nedelje pošto je igrač do tada neophodan Dejanu Stankoviću s obzirom da je standardan član prve postave.

 

dal je moguce da nisu mogli vece pare za njega da uzmu... 

Link to comment
2 minutes ago, Bright Billy said:

 

dal je moguce da nisu mogli vece pare za njega da uzmu... 

 

Mi starije igrace za vece pare mozemo da prodamo samo na istok. Na zapad prodajemo klince.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...