Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

20 minutes ago, James Marshall said:

Pa oni su u konfliktu trideset i kusur godina na tom području

Ajde ne zajebavaj. Svaki dan se javlja prekid 10 000 dobrovoljaca vojnim vlastima Jermenije, padaju helikopteri...eskaliralo je.

Link to comment
VLADA Jermenije proglasila je ratno stanje zbog eskalacije situacije u Nagorno-Karabahu. Objavljena je i opšta mobilizacija.

 

I sta cemo sad? 3-0 za nas, neutralni teren van Jermenije, samo pitanje je da li ce njih pustiti van zemlje i organizovanje utakmice... i naravno BG, s tim sto opet ostaje pitanje njihovog dolaska u BG.

Edited by Milosh76
Link to comment

nista, epski je to narod prezivece i ovo sranje. a mi ne treba sad da ispadnemo picke pa da zakukamo uefi kako ne moze tamo da se igra; ko sto su nama neki svojevremeno radili... 

  • +1 1
Link to comment

Tamo ne moze da se igra 100%, pitanje je samo da li mogu da izadju iz zemlje. AKo ne mogu...jbg 3-0

 

Sumnjam da mogu da odluce da igramo sa Celjem posto su izgubili utakmicu

 

Sve zavisi od mogucnosti da izadju iz zemlje, mi tamo ne treba da idemo svakako dok je ratno stanje na snazi

 

UEFA odlucuje u ponedeljak

Edited by Milosh76
Link to comment
29 minutes ago, Bright Billy said:

nista, epski je to narod prezivece i ovo sranje. a mi ne treba sad da ispadnemo picke pa da zakukamo uefi kako ne moze tamo da se igra; ko sto su nama neki svojevremeno radili... 

 

Mozemo mi da posaljemo Jug Bogdana, devet Jugovica i Jugovica majku da istrce na teren u Jermeniji ali dzaba ako je vanredno stanje i ne moze uopste da se udje u zemlju, kamoli da se organizuju i igraju fudbalske utakmice. I da UEFA promeni domacinstvo ne znam kako bi oni doputovali u Beograd. Jebeni Nagorno-Karabah, ne da se smiriti situacija tamo decenijama.

Link to comment
7 minutes ago, Bright Billy said:

samo kazem da smo mi poslednji koj bi trebali da im sipaju so na ranu..

 

Ne verujem da cemo i nadam se da necemo, bili smo s druge strane jeftinih pokusaja da se stekne prednost na nefer nacin i znamo kako to izgleda. UEFA donosi odluku u ponedeljak i ako se nista ne promeni do sutra ujutru ne vidim kako cemo uopste otici tamo, kamoli igrati fudbal. Otkazani su svi letovi u i iz Jermenije, otkazana sva javna desavanja, ukljucujuci i sportska, proglasena je opsta mobilizacija. Utakmica se igra za cetiri dana a ne za cetiri meseca, od nas tu nista ne zavisi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...