Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

7 minutes ago, John Coltrane said:

 

Za, verovatno, bolje finansijske uslove nego kod nas.

 

A ovo da Miloje hoće svog igrača zvuči kao da je Miloje Pini Zahavi. Slažem se da su svi na prodaju, što je tragedija, ali i realnost fudbalskih klubova na Balkanu, no za Bena se niko nije otvoreno interesovao pa mi je unapred žao da njega prodaju. Miloje vodi 1 od 2 dominantna kluba, mogao je uzeti i neko zvučnije ime :unsure:

 

Kod Arapa tako ide sa trenerima, tako je Degenek izgubio mesto u timu. Cim promene trenera ovaj sa sobom dovede par svojih igraca.

Link to comment
4 hours ago, Milosh76 said:

Koliko igraca je doslo u medjuvremenu? Sanogo, Katai, Kanga, Falcineli.

Ti sad smisli koliko je realno to sto pises

I pored njih na Kipru su igrali lažni igrači. Da im ne ponavljam imena. Svi do jednog. Nedostajali su samo Simić i Čaušić.

3 hours ago, Dimitrije said:

Ako sam vas dobro razumeo, Vukanovic ce da igra zato sto ga neko mocniji od Stankovica gura u prvu postavu kada se igraju vazne utakmice, dok Stankovic samostalno sastavlja tim kada su utakmice manje vazne.  Ako je tako, onda su pare za Kataija, Falcinelija i Spiridonovica izarcene jer ce bar jedan od njih morati da ustupi mesto Vukanovicu u vaznim utakmicama.

Ne. Stanković veruje da mu Vukanović, Gobeljić, Jovančić donose nešto. Čista zabluda.

2 hours ago, harper said:

 

Vukanovic je igrao vazne utakmice i kod Milojevica, YB-ima je dao gol u Beogradu. Nije to bas tako jednostavno za trenere kako se cini nama ovde na forumu. Glavni problem je to sto kasnimo sa formiranjem tima jer nase uprave uvek cekaju da prodju kvalifikacione utakmice da vide koliko ce para da potrose i na kome ce da zarade dalje. Na primer, Tomane, kakav god da je, resio je utakmicu u Tirani a nasi su ga otpisali cim su ga prodali i nije bio u konkurenciji za Kipar. To su neozbiljne stvari. Degenek ide vec mesec dana, Rodic isto tako, Falcineli dolazi kasno, tek sad se traze igraci koji treba da pojacaju neke linije. Jovancic i Pavkov ne igraju, pa igraju, na njih se racuna, pa se ne racuna, i tako u krug.

 

Ne verujem da neko Stankovicu dolazi na teren sa spiskom da mu izdiktira ko mora da igra ali ovakvim ponasanjem u prelaznim rokovima debelo mu otezavaju, isto su radili i Milojevicu. Mi smo jos prve godine zamalo ispali od Krasnodara jer nam je u Rusiji na levom beku igrao Andjelkovic, direktan krivac za dva gola koja smo primili i saucesnik u trecem. Terzic jeste lopov ali i ne zna, plus je doveo Mrkelu koji zna jos manje od njega za sportskog direktora. Nije Covic po postenju bolji od njega, naprotiv, ali kad pogledas kako funkcionise KK a kako FK jasno se vidi razlika u tome ko zna kako se vodi klub a ko ne zna.

Vukanovićev gol je iz ranga ćorava koka. A i treba da se setimo cele akcije koja je dovela do gola. Tim je radio za to.

Vođenje kluba je ispod svakog nivoa. Uopšte nije tema da igrači idu tamo gde imaju bolje uslove, već katastrofalne procene pre svega igrača koje dovode kao potencijalna pojačanja. Čuvenih 300j plus procenat

Link to comment
1 minute ago, Jozef K. said:

Vukanovićev gol je iz ranga ćorava koka. A i treba da se setimo cele akcije koja je dovela do gola. Tim je radio za to.

Vođenje kluba je ispod svakog nivoa. Uopšte nije tema da igrači idu tamo gde imaju bolje uslove, već katastrofalne procene pre svega igrača koje dovode kao potencijalna pojačanja. Čuvenih 300j plus procenat

 

Tim radi za svaki gol, fudbal je kolektivni sport. Nije Stankovic previse pogresio s Vukanovicem i Gobeljicem, mada mislim da jeste pogresio, mnogo veca greska je bila nacin na koji smo pokusali da odigramo utakmicu. Moglo se ocekivati da ce utakmica da se igra prvih 60 minuta a da ce posle toga biti prezivljavanje a mi smo previse oprezno usli u mec i poceli da igramo agresivno tek kad smo primili onaj user gol.

 

Bice problema s ovim timom i ubuduce jer su nam najvazniji igraci prilicno hiroviti. Katai kad mu ne krene ili brzo odustane ili pocne da solira besomucno, za Kangu nikad ne znas na koju nogu je ustao, ovi ostali nemaju autoritet da im podviknu. Znalo se od pocetka, mislim da sam cak pisao o tome, da ovaj tim moze da ofleka nekog da mu usi bride ali da takodje moze da izgubi od totalnog autsajdera ako popusti disciplina. Kataiju je vreme malo da pocne da se ponasa u skladu sa godinama koje ima a ne kao da je doneo loptu pa svaka mora da mu se doda. Kad krene da siri ruke kad god mu se ne doda lopta to utice na druge igrace koji nece da se zameraju pa mu dodaju i kad treba i kad ne treba. Juce je Falcineli imao odlicnu poziciju da sutne sa deset metara, umesto toga je dodao Kataiju koji je takodje bio u solidnoj poziciji ali malo vise iskosa i taj sut je izblokiran. I u proslom mandatu se Katai inatio sa Vieirom oko titule najboljeg strelca prvenstva, vise se o tome pricalo nego o utakmicama, jer smo imali sto poena prednosti u odnosu na Partizan. Takve stvari nikad nisu dobre za ekipu i to Stankovic nece resiti svojim burazerskim pristupom igracima.

 

Mi smo realno napravili samo taj jedan kiks na Kipru, gde se inace ne pobedjuje lako u letnjim mesecima zbog klime, jos uvek smo u igri za takmicenja kojima smo dorasli, ali vec sada se moze videti da mnogo teze igramo kad izadjemo sa Marakane, da nam se glavni igraci gube kad je gusto i da brzo gubimo zivce i upadamo u nepotrebnu paniku. Do or die utakmice na noz veoma cesto resava ne ono sto imas u nogama vec ono sto imas u glavi.

Link to comment
5 minutes ago, Jozef K. said:

Kiks na Kipru nije strašan. Ali ukoliko ne mogu ni u le sa ovakvim žrebom, onda je to definitivno ogroman problem.

 

Problem je sta smo mi uradili na formiranju tima nakon dve godine igranja LS i uzimanja neverovatnih para za nase uslove, pa smo dosli u situaciju da nam Vukanovic igra spica u najbitnijoj utakmici dosadasnjeg dela sezone jer nije imao ko drugi. Problem je sto nemamo levog beka da zakrpi kad Rodic ne moze (sto je cesto) a prodali smo jedinog potencijalno dobrog levog beka iz juniora za kikiriki. Problem je sto nijedan od cetiri klasicna centarfora koje placamo nije igrao na Kipru. Problem je preko 4 miliona evra samo za dovodjenje za Garsiju i Van la Paru, o njihovim platama da i ne govorim. Problem je sto smo vracali Boacija i prepolovili vrednost tog transfera a on ne moze da se spremi cak ni toliko da zavrsi poluvreme jedne utakmice bez povrede.

 

Utakmice nisu problem, one se dobijaju ili gube, problem je to sto nismo uradili nista da sebi podebljamo sanse da nas eventualni poraz na Kipru bude senzacija. A nije da nismo mogli, samo da smo razmisljali poslovno a ne kriminalno. Ja licno nemam problem s ovim sto Stankovic hoce da igra, mislim da igramo mnogo bolji fudbal nego kod Milojevica, na upravi je krivica sto on to ne moze da igra s neuporedivo boljim i spremnijim timom. A vec je ta ista uprava (Mrkela koji je najnesposobniji tupan od svih njih) krenula s pricama o tome kako je Stankovicu isporucila strasan tim pa od njega zavisi.

Link to comment

Дуел између Арарат-Јерменије и Цеља игра се у четвртак 24. септембра са почетком од 16 часова, а сви навијачи Црвене звезде и љубитељи фудбала имаће прилике да будућег Звездиног противника упознају и у директном телевизијском преносу. Наиме, наведени сусрет биће директно преношен на Спорт клубу 3.

Link to comment

Srpski šampion je saopštio da je do sada prodao ukupno 2.239 sezonskih ulaznica i pozvao svoje simpatizere da iskoriste priliku do 30. septembra da ih kupe po pretprodajnim cenama.

 

Crveno-beli se nadaju da će obezbediti plasman u grupnu fazu Lige Evrope i da će UEFA odobriti prisustvo publike.

 

"Činjenica da se prodaja sezonskih karata odvija u momentu kada zbog trenutne epidemije korona virusa nije moguće prisustvo navijača na utakmicama, biće u istoriji zapisana kao jedinstven primer vernosti i podrške klubu, a mi ćemo znati adekvatno da nagradimo sve koji su kupili sezonske karte u ovom periodu", poručuju crveno-beli.

 

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/zvezda-prodala-2239-sezonskih-ulaznica/366586

Edited by Milosh76
Link to comment

Prosle cele kvalifikacije, neizvesno je kad ce biti publike, moguce da ce cela sezona biti bez gledalaca.. Ovo je solidan broj

 

Ako prodjemo u LE i UEFA dozvoli gledaoce, to znaci da cemo imati 3 evropske utakmice u LE i jedan derbi mozda sa gledaocima, sve ostalo je LLTSLS buranija.

 

Prosle godine je bilo oko 7000 sezonaca

Edited by Milosh76
Link to comment
10 minutes ago, Bright Billy said:

bas je malo sezonskih prodato. al jbg, razumem, ljudi su dekintirani, sve je u nekom negativnom modu itd... 

 

Broj ,ako je tačan, je fenomenalan.

Zašto bi kupovali kad neće ili je veliko pitanje kad će moći da dođu na Maru!?

A tek nebuloza iz fk...šatro pomoć klubu nije ni za komentar...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...