Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Meni se Mladost nije dopala.  Suvise hrvanja, hvatanja i udaranja.  Pokusavaju nesto na kontre, ali ako nam umuvaju gol, bice bunker.  Tipican Milovanovicevski fudbal.  Ne znam zasto ga Milos smatra cuvenim.  Cuven po cemu?

 

Imali smo sanse da damo jos neki gol i da osiguramo pobedu.  Ovako, bice grcenja u 2. poluvremenu kada Milovanovic uvede Oditu i jos nekog od stranaca.  Doduse imamo i mi adute sa klupe.

Link to comment
22 minutes ago, Milosh76 said:

I Mladost igra otvoreno...

 

Sta li je tebi bunker ako ti je ovo otvoreno, pola poluvremena su oba nasa stopera bila na 40 metara od njihovog gola. Klasicna Neskova ekipa, deset bekova i ispucavanje napred u prazno pa ako se nesto dohvati. Sad ce da ubaci dva napadaca pa ce da igra sa osam stopera i ta dva napadaca. Godinama isto. Sve sto ne valja u srpskom fudbalu sto se tice taktike i edukacije igraca nalazi se u ovoj ekipi Mladosti, gomila isluzenih igraca koji sede u Lucanima i igraju za sitnu lovu ako ne mogu da dobace neki donji deo rumunske ili bugarske lige, sa navikama iz vremena kad je 90% ekipa u Srbiji igralo takav fudbal.

Edited by harper
Link to comment

mladost ima 16 bodova, dakle ne igra uvek ovako. malo se mi zanesemo pa zaboravljamo kolko smo jaci od prosecnih ling long klubova. zato mislim da je sasvim legitimno da se igra defanzivno protiv zvezde. uostalom treba i to znati... 

Edited by Bright Billy
Link to comment





 
Sta li je tebi bunker ako ti je ovo otvoreno, pola poluvremena su oba nasa stopera bila na 40 metara od njihovog gola.


Posle primljenog gola su krenuli malo napred, pa me utisak poneo...


Falcineliju odbranio sut, ali Katai precizniji

2-0

Evo i Falcinelija 3-0
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...