Jump to content
IGNORED

Nekretnine


MrX

Recommended Posts

vidim lose se zivi pod vucicem :fantom:
 
ja sam kupio stan pre dve godine, uospte nisam pratio trrzite od tada. bas su cene otisle gore u tom periodu. stna kao moj se prodaje za 20k vise. 
Jel se "prodaje" ili je "prodat" pošto je to kod nas vrlo različito... Mada 20k više mi zaista zvuči sumanuto, ili si ti mnogo dobro prošao...




...shiit has hit the fan...

Link to comment

cena stanova tu oko, isith kao ovaj moj, na oglasima je i do 20k vise od cene koju sam ja platio. cak i 10k da spuste to je jos uvek skoro 15k vise od onoga sot sam platio. 

 

takodje, stan koji samja kupio je bio potpuno sredjen, bukvalno sam samo okrecio i kupio namestaj. doduse, losa je stolarija, to cu morati da menjam. 

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment
1 hour ago, Кристофер Лумумбо said:

a oglasima je i do 20k vise od cene koju sam ja platio. cak i 10k da spuste to je jos uvek skoro 15k vise od onoga sot sam platio. 

 

dobra ti matematika :p

Link to comment
11 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ti si kod Arene?

 

Koliko je kvadrat bio?

 

 

...shiit has hit the fan...

 

 

 

 

 

Preko puta. Kvadrat sam paltio 1370

Link to comment
1 minute ago, maheem said:

dobra ti matematika :p

 

:D

 

shvatio sam da je razlika 24k u odnosu na oglas, ali reko ko ce sada da pojasnjava :D

Link to comment
 
Preko puta. Kvadrat sam paltio 1370
Ti si mnogo dobro prošao pre dve godine...




...shiit has hit the fan...

Link to comment

:fantom:

 

skočile su enormno cene. u poslednje 4 godine kvadrat je otišao za 200-300€

 

ako ne i više

 

 

 

sasrećom bilo naselje svima

:)

Link to comment

Svaka cast Vucicu, sve mu se otvara za BNV, nikad vise gradilista, prosecna plata stagnira, stanovnistva sve manje a cene samo rastu, jeste da su krediti eksplodirali ali izgleda da ima i nekog upliva sa strane, kao Saricev i sl onomad pre nego je pukao poslednji balon sto je krenuo 2008.

Link to comment
Svaka cast Vucicu, sve mu se otvara za BNV, nikad vise gradilista, prosecna plata stagnira, stanovnistva sve manje a cene samo rastu, jeste da su krediti eksplodirali ali izgleda da ima i nekog upliva sa strane, kao Saricev i sl onomad pre nego je pukao poslednji balon sto je krenuo 2008.

Poznanics u jednoj od firmi koja gradi/investira po BG kaže mi da je jasno "pranje para" , naime isti ili povezani likovi kupuju "u grupama" po 5-10 stanova po lameli. Da li je ono da kamate u bankama teže nuli ili baš pranje prljavog sumnjivog novca...

 

 

 

 

...shiit has hit the fan...

 

 

 

Link to comment
3 hours ago, Frank Pembleton said:

Poznanics u jednoj od firmi koja gradi/investira po BG kaže mi da je jasno "pranje para" , naime isti ili povezani likovi kupuju "u grupama" po 5-10 stanova po lameli. Da li je ono da kamate u bankama teže nuli ili baš pranje prljavog sumnjivog novca.

 

 

Naravno. Fontane, jelke, stodnevna popločanja čine 0,0001% mažnjavanja na nameštenim tenderima i izmišljenim poslovima, koja bodu oči, pa se o njima priča. Gde su "nezanimljive" nabavke, 

Kad neko mazne pola miliona evra na kombini, sigurno neće da maše njima i ulaže u bilo šta, jer sutra mogu da ga sjebu, ako se promeni konstelacija likova i moći. Kao kućevlasnika teško, pogotovo kad to pokupuje deci, ženi. Pranje para jakako.

 

Ja radim u projektantskoj firmi. Ne možemo postići, ali bukvalno... 

Link to comment
 
Naravno. Fontane, jelke, stodnevna popločanja čine 0,0001% mažnjavanja na nameštenim tenderima i izmišljenim poslovima, koja bodu oči, pa se o njima priča. Gde su "nezanimljive" nabavke, 
Kad neko mazne pola miliona evra na kombini, sigurno neće da maše njima i ulaže u bilo šta, jer sutra mogu da ga sjebu, ako se promeni konstelacija likova i moći. Kao kućevlasnika teško, pogotovo kad to pokupuje deci, ženi. Pranje para jakako.
 
Ja radim u projektantskoj firmi. Ne možemo postići, ali bukvalno... 
Kod mene u bloku u istoj četvorospratnici ja vidim prvo u stanu u prizemlju vidim da su neke kancelarije sad, onda vidim da su otkupili i podrume, onda pričao sa poznanikom iz te zgrade i on mi kaže da je to neki projekt biro i da se raspituju za još dva stana, da se razbijaju od posla...




...shiit has hit the fan...

Link to comment
12 hours ago, laser lotus said:

Dobrodošao komšija ;)

 

Koliko shvatih u dijelu si bloka bliže Savi? Na sjevernoj polovini bloka su se nameračili da podignu neku zgradurinu na zelenoj površini uz Agostina Neta, lako je moguće da stanari uskoro dobiju pogled na gradilište/zgradu.

 

+1 za dobrodoslicu.

a sto se tice te gradnje jel to neka nova info ili je iz vremena od pre 2 godine (kad smo protestvovali) ?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...