Jump to content
IGNORED

Državna pomoć od 100 evra svim punoletnim građanima (koji se prijave)


Milosh76

Recommended Posts

Prica je idiotska ali je jos vise idiotski sto pomoc nije poslata nezaposlenima i ljudima koji rade na minimalac nego svima jednako. 
zato shto je, ponavljam, rezultat hira, shta bih ja mogao da uradim da me josh vishe voli josh vishe ljudi, a da mene lichno ne koshta nishta. a ne realne potrebe. u drzavi koja ne zna ni koliko stanovnika ima, a ne ko je gologuz.

paradoksalno, iz jednog entera, digitalizacija bato, ovde saznajemo koliko je birachko telo. ako hoce da nam kazu, naravno.

sent from bubamoto

  • +1 3
Link to comment
4 hours ago, radisa said:

A zašto Mišković ne bi imao pravo na tih 60e?

 

Ima pravo, zaboravih da ne mora ni da prijavljuje nego govorim o tome kakvi su ljudi i da će i takvi uzeti novce umesto da samo odmahnuo rukom.. 

Link to comment

A što ne bi uzeo svako, bez obzira na to koliko ima?

Kome je višak ili ispod časti, neka ih samo prosledi dalje nekome kome su potrebnije.

Ionako ćemo svi te pare vraćati sa debelom kamatom, uzeli ih ili ne.

  • +1 1
Link to comment

Pomoć važi za sve koje će do 31. maja primiti makar jednu vakcinu, ona je neophodna.

 

Od 1. do 15 juna traje prijavljivanje - na isti način kao i za 60 evra.

 

Svako ko se prihjavi dobiće do 20. juna i tu pomoć od Vlade Srbije. Penzioneri nemaju potrebu da se prijavljuju - rekao je ministar.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...