Jump to content
IGNORED

Državna pomoć od 100 evra svim punoletnim građanima (koji se prijave)


Milosh76

Recommended Posts

Meni nije stigla nikakva poruka za uplatu 30e, ni sms, ni od aplikacije rajfajzenske. A jutros mi stigne poruka za uplatu plate, odem u aplikaciju i vidim da mi je 30e uplaćeno još 12.5.

Link to comment
  • 2 weeks later...
3 minutes ago, dùda said:

ove prijave što idu od juče, jel' su penzioneri i u ovom slučaju automatski prijavljeni ?

 

Jesu.

 

Quote

 

Siniša Mali je napomenuo da se za ovu meru podrške vakcinisanim građanima penzioneri ne prijavljuju, dok za lica u Zavodu za izvršenje krivičnih sankcija prijavu podnosi Uprava za izvršenje krivičnih sankcija.

„Naglašavam da se korisnici socijalne pomoći prijavljuju za 3.000 dinara za vakcinisane građane“, istakao je ministar.

 

https://www.danas.rs/ekonomija/od-ponoci-pocinje-prijava-vakcinisanih-gradjana-za-3-000-dinara/

  • Hvala 1
Link to comment
6 hours ago, vememah said:

Jesu

jesu u smislu svi su prijavljeni pa posle “sistem” precrtava ko nije u kompjuteru kao pelcovan? ili svi penzosi dobijaju 3000 nevezano da li su vakcinisani? nešto mi tu ne štima.

Link to comment
7 hours ago, dùda said:

ove prijave što idu od juče, jel' su penzioneri i u ovom slučaju automatski prijavljeni ?

 

Penzioneri se ne prijavljuju ni za kakvu pomoc, ni 100e ni 30 evra ni onih njihovih 50e ni sad za 3000 dinara. Prosto ih uzimaju iz evidencije PIO fonda i ukrstaju sa drugim bazama.

 

Prijavio sam sebe i zenu, u roku od par minuta prihvacena prijava. Sad cekamo kesh da potrosimo u zdravlju, sto se kaze :D 

Link to comment
On 3.5.2021. at 10:54, kud u maglu Simoviću said:

od marta

 

8og vlada uplati 15450

 

... sto mi je tacno pola mesecnog poreza :isuse: Jaka pomoc u pm

Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

jesu u smislu svi su prijavljeni pa posle “sistem” precrtava ko nije u kompjuteru kao pelcovan? ili svi penzosi dobijaju 3000 nevezano da li su vakcinisani? nešto mi tu ne štima.

Moraju ukrstiti sa nekom bazom vakcinisanih, ovo je samo za njih.

Meni samo nije jasno zašto se u tom slučaju ostali moraju ponovo prijavljivati.

Mogli su sve koji su već prijavljeni za pomoć a vakcinisani su, automatski nagraditi sa 3k.

Edited by mraki
Link to comment
22 minutes ago, dvb-t manijak said:

Tako ne bi imalo draž.

i ne bi se aura posebnosti obmotavala oko baka i deka, taman posla da pomisle kako ih više ne voli najviše na svetu celom

Link to comment
Pa čekajte, samo vakcinisani penzioneri se prijavljuju za ovih 3000?
 
Ili vakcinisanim penzionerima i bez prijave stiže novac?
Penzioneri se ne prijavljuju ni za sta! Automatski dobijaju sve sto drzava daje i "pomaze", kao i 3-4 puta do sada.
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...