Jump to content
IGNORED

Državna pomoć od 100 evra svim punoletnim građanima (koji se prijave)


Milosh76

Recommended Posts

Penzioneri  se ne prijavljuju

 

  

26 minutes ago, dùda said:

Jednoj starijoj ženi a koju sam ja prijavila, još nije leglo, baš mi je muka zbog toga.

Kada odem za proveru, piše da je u toku kao neko spajanje podataka sa bankom, tralala.

Ima li još neko takav slučaj ?

 

Svi koji nisu dobili lovu pise "spajanje podataka sa bankom" to je tzv. obrada podataka.

Edited by Milosh76
Link to comment

a zashto se vakcinisani ponovo prijavljuju, kad je njih vec zapisala euprava na milione vakcinisanih i samo treba neko da udari enter na srpske drzavljane? ne misle valjda da se ljudi prijavljuju za pare, pa da oni sravnjuju sa bazom iz koje izdaju potvrde za vakcinaciju, a koju, bazu, vec imaju i mi to znamo? unsure.gif
a vec imaju i spisak ljudi koji su se vec jednom prijavili za pare i tamo vec rekli koju banku vole? unsure.gif

shta propushtam u toj raskoshnoj organizaciji?

da neko nije hteo 30 evra nizashta, a sad se vakcinisao pa hoce, a nije se prijavljivao na eupravu za vakcinu, nego se bocio u autobusu? :unsure:

pomozite mi da smislim?

sent from bubamoto





Link to comment
5 minutes ago, gospa buba said:

a zashto se vakcinisani ponovo prijavljuju, kad je njih vec zapisala euprava na milione vakcinisanih i samo treba neko da udari enter na srpske drzavljane? ne misle valjda da se ljudi prijavljuju za pare, pa da oni sravnjuju sa bazom iz koje izdaju potvrde za vakcinaciju, a koju, bazu, vec imaju i mi to znamo? unsure.gif
a vec imaju i spisak ljudi koji su se vec jednom prijavili za pare i tamo vec rekli koju banku vole? unsure.gif

shta propushtam u toj raskoshnoj organizaciji?

da neko nije hteo 30 evra nizashta, a sad se vakcinisao pa hoce, a nije se prijavljivao na eupravu za vakcinu, nego se bocio u autobusu? :unsure:

pomozite mi da smislim?

sent from bubamoto




 

Jedino mi pada napamet da ne pamte izbor banke i da svaki put moraš da je izabereš ili da omoguće ljudima da se ne prijave svaki put.

Link to comment
računaju da se neće svi koji su se vakcinisali prijaviti i za novac za vakcinaciju
na osnovu chega to rachunaju [emoji38]ol:

to bi bilo potpuno neosnovano.

sent from bubamoto

  • Haha 1
Link to comment

valjda ima onih koji se vakcinišu zbog zdravlja, za dobrobit sebe i bližnjih, a ne zbog 3k dinara, mislim

da im je to ideja vodilja, valjda računaju da oni što kukaju da nas je doveo do toga da  'prodajemo integritet za sitne pare' 

iz inata neće uzeti taj novac. (a i neko će sigurno pogrešiti pri prijavi, evo ja sam jedva ubola broj lične karte za ovih 30e,

prošli put, za 100e je bilo ime, prezime, jmbg i banka, sad br. l. k, jmbg i banka :)

Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

na osnovu chega to rachunaju emoji38.pngol:

to bi bilo potpuno neosnovano.

sent from bubamoto
 

Na osnovu toga što neko zaboravi da se prijavi. :)

Link to comment

nema shanse. nudjenjem para onima koji nece, samo je razbesneo one koji su hteli, i josh bi da apeluje na shtedljivost i domacinstvo [emoji38]ol:



sent from bubamoto

Link to comment

Jutros zateknem poruku od banke da imam uplatu 3527,37 din. To samo po sebi ne bi bilo čudno da poruka nije poslata u 00,06 časova. U životu nisam dobila bilo kakvo obaveštenje od banke posle 17 časova. NI-KA-DA.

Link to comment
2 minutes ago, Arkadija said:

Jutros zateknem poruku od banke da imam uplatu 3527,37 din. To samo po sebi ne bi bilo čudno da poruka nije poslata u 00,06 časova. U životu nisam dobila bilo kakvo obaveštenje od banke posle 17 časova. NI-KA-DA.

 

mora da se ovima sto kucaju poruke nije spavalo pa resili da budu korisni :)

 

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...