Jump to content
IGNORED

Državna pomoć od 100 evra svim punoletnim građanima (koji se prijave)


Milosh76

Recommended Posts

Ono sto je meni nejasno okej, uneses maticni broj, broj licne karte, kako znas kad sta i kako, ako ne unosis ni mejl, ni telefon..pitam, jer sma morao d amenjam broj mobilnog, ima li neko objasnjenje..nemam racun, cisto da napomenem..

Link to comment

@dùda
I meni se ovo prvi put desilo, pisao sam na predmetnom topiku.

Sasvim slučajno videh nešto što mi se svidja, lepa kombinacija boja, prevrnuta koža. I ostao poslednji par, baš u mom broju. Kažu, to onda ide u pola cene.

Reko pakujte odma, predsednik plaća. Vraćam se u novembru po još jedne. :happy:

  • +1 2
Link to comment
11 minutes ago, Misko said:

Ono sto je meni nejasno okej, uneses maticni broj, broj licne karte, kako znas kad sta i kako, ako ne unosis ni mejl, ni telefon..pitam, jer sma morao d amenjam broj mobilnog, ima li neko objasnjenje..nemam racun, cisto da napomenem..

oni ce ti uplatiti odredjenog datuma, a tvoja banka nek ti salje mail vezano za uplatu ili prosetaj do iste i proveri stanje. Mozes i online ako ti banka to dozvoljava.

Ako nemas racun, otvorice ti namenski racun u banci kojoj hoces, iz menija izaberes koja ti se najvise svidja ili oni otvore u Posti.

 

Ti bi da drzava trosi pare i na SMS poruke! :angry: 

Edited by Milosh76
Link to comment

Pa ja ni banku nemam, posta, selo, jbg..moracu da se raspitam..ne secam s ekako je bilo prosle godine ali cin mi se da je ipak jednostavnije islo..

Link to comment
i ja sam se pitala, mada ne verujem, dosta je prizemno za njega i nema iskru, tj ima odsjaj iskre kroz 6 ogledala, levom rukom, ali vezanom. mada ne sumnjam da je placeno junachki :hihi:
E baš htedoh negde na nekom topiku da pitam za njega...I ove bilborde...

Pozdrav za juniora pomoćiprimaoca!


.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
22 minutes ago, Misko said:

Pa ja ni banku nemam, posta, selo, jbg..moracu da se raspitam..ne secam s ekako je bilo prosle godine ali cin mi se da je ipak jednostavnije islo..

sve isto kao prošle godine

Link to comment

ja necu jos da se prijavim za ove pare, malo bih da sacekam

ko ce ga znati mozda stavljaju olovo u novcanice, mozda su laznjaci, mozda nas truju na bankomatima :fantom:

  • +1 2
  • Haha 6
Link to comment
5 hours ago, Tsai said:

ja necu jos da se prijavim za ove pare, malo bih da sacekam

ko ce ga znati mozda stavljaju olovo u novcanice, mozda su laznjaci, mozda nas truju na bankomatima :fantom:

 

5G cipove

Link to comment
8 hours ago, Valkyrie said:

Prvozo Ubrzo, kao neko italošpanskoliko ime.

prvozo i dambrođo, vučićevi prijatelji iz švajcarske :lol:

8 hours ago, Ras said:

zašto o zašto

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...