Jump to content
IGNORED

Državna pomoć od 100 evra svim punoletnim građanima (koji se prijave)


Milosh76

Recommended Posts

I on se čudi, čovek je u buli u svakom pogledu , sve što može da mu podje naopako je pošlo. Dočekao je penziju posle 2 godine na birou i bukvalno u dan kad je trebalo da preda papire tj kad je napunio 65 su proglasili vanrednos tanje i zatvrili sve ustanove pa i pio fond. Bg pio fond ladno nije radio do 1 juna, pposlao dkumenta skenirana na mail, od pola meseca poneko se jai na telefon lažu da je u obradi i danas ga zovu da donese original dokumenta, znači ništa od penzije još mesec dana . Onda ga  bankar iznenadi ovim gestom pozitivno
Ako bude za mesec, da peva....moj tata je čekao od decembra i trajalo je 5 meseci. Jeste da uplate sve zaostale penzije, ali to se desilo tek u maju.

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Link to comment
9 minutes ago, Skyhighatrist said:

Kol'ko ima Srbin tih akcija & kol'ko to vredi?

Ja to ništa ne znam :lolol:

 

60-tak € ukupno do sada, sa dividendama :sleep:

 

i možda još toliko kad/ako izađe Telekom

Link to comment

Ko ima namenski ili nenamenski u Postanskoj stedionici, iz Nisa je, nije podigao jos lovu (verujem da sam ja poslednji koji se uklapa u opis, ali ajde da napisem :D), a ne voli da ceka u redu, salter poste u Amanu. Ja, igrom slucaja, bio danas valjda nesto pre 15:00. NIgde zive duse, lagani touch down. :)

Edited by Nesh
Link to comment
53 minutes ago, renne said:

ako nisi ništa podizao 10.5k

Nikad nisam skontao dal' smo dobili akcije ili pare, znam da je bio neki papirić, možda i neki namenski račun u Poštanskoj (?), papirić sam izgubio, naravno, a viđao sam da ljudi prodaju akcije na šalteru...

 

 

Link to comment
11 minutes ago, Skyhighatrist said:

Nikad nisam skontao dal' smo dobili akcije ili pare, znam da je bio neki papirić, možda i neki namenski račun u Poštanskoj (?), papirić sam izgubio, naravno, a viđao sam da ljudi prodaju akcije na šalteru...

 

 

 

i pare i akcije

 

ako nećeš da podižeš pare, možeš da kupiš još koju  akciju Nisa :sleep:

Link to comment

Zbog velikog broja građana koji ne znaju koju su banku odabrali prilikom prijave za novčanu ponmoć od 100 evra, Ministarstvo finansija dodalo je novu opciju na portalu   https://idp.trezor.gov.rs/

 

 

Za sve one kojima je u statusu napisano da je uplata izvršena, a oni ne znaju gde, odnosno u kojoj banci, rešenje postoji.

 

Nakon što odaberete opciju "prijavi problem" pojaviće vam se opcija "ne znam u kojoj banci mi je izvršena uplata. Nakon što je odaberete, biće vam odgovoreno u najkraćem roku, kažu u Ministarstvu finansija.

 

u5gk9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1b

 

 

Oni koji se nisu prijavili imaju još 12 sati da to učine, pošto je krajnji rok za prijavu danas do ponoći, a isplata se završava u ponedeljak, 8. juna.

 

Vremensko ograničenje za podizanje novca ne postoji. Takođe, ne postoji način ni da država uplaćeni novac povuče, tako da ga građani mogu podići kada oni to budu želeli.

 

 

https://www.blic.rs/biznis/moj-novcanik/ne-znate-u-kojoj-ste-se-banci-prijavili-za-100-evra-upravo-je-napravljeno-resenje-i/r94nrmp

 

 

Edited by Milosh76
Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

Zbog velikog broja građana koji ne znaju koju su banku odabrali prilikom prijave za novčanu ponmoć od 100 evra, Ministarstvo finansija dodalo je novu opciju na portalu

idp.trezor .gov.rs.

 

Za sve one kojima je u statusu napisano da je uplata izvršena, a oni ne znaju gde, odnosno u kojoj banci, rešenje postoji.

 

Nakon što odaberete opciju "prijavi problem" pojaviće vam se opcija "ne znam u kojoj banci mi je izvršena uplata. Nakon što je odaberete, biće vam odgovoreno u najkraćem roku, kažu u Ministarstvu finansija.

 

nije njuz

 

Link to comment
On 8.5.2020. at 2:23, Бруклинский said:

 

Tebi su dali malo vise nego meni, isto mi je leglo na preduzetnicki racun (side hustle), a mozda je Komercijalna uzela svoj deo, pa su me ostetili za dve kutije mlevene plazme :dry:

 

mogFxoB.png

 

Juce su mi uplatili i za jun mesec, identican je iznos u pitanju, ali koji je smor sa tim namenskim preduzetnickim racunima, opet moram da se cimam od banke.

Nemam nijednog zaposlenog i zasto nisu lepo te uplate prosledjivali na moj preduzetnicki racun, koja im je fora da moram to da prebacujem na tekuci racun.

Prosli put je Komercijalna radila do 15h ili 16h, ne znam jel su se vratili na staro radno vreme ili su i dalje u tom fazonu, ako nesto mrzim, to je birokratija :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...