Jump to content
IGNORED

Državna pomoć od 100 evra svim punoletnim građanima (koji se prijave)


Milosh76

Recommended Posts

Ja odabrao Intesu, iako taj račun ne koristim već jedno godinu dana, istekla mi je i kartica pa ću morati u banku ne bih li podigao.

Sad mi stigao izveštaj na mail, ipak su mi uplatili na neki drugi, namenski račun.

Ovaj koji imam je onda pretpostavljam ugašen. Interesantno je i da su u roku od par dana 2 puta skinuli po 195 dinara za održavanje računa. 

Link to comment
Ja odabrao Intesu, iako taj račun ne koristim već jedno godinu dana, istekla mi je i kartica pa ću morati u banku ne bih li podigao.
Sad mi stigao izveštaj na mail, ipak su mi uplatili na neki drugi, namenski račun.
Ovaj koji imam je onda pretpostavljam ugašen. Interesantno je i da su u roku od par dana 2 puta skinuli po 195 dinara za održavanje računa. 

Zar nije tih 195 din za odrzavanje tekucih racuna?

Ne bi trebalo nista da skidaju na namenskim.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
14 minutes ago, jms_uk said:


Zar nije tih 195 din za odrzavanje tekucih racuna?

Ne bi trebalo nista da skidaju na namenskim.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pojma nemam kako bi trebalo, uglavnom ovo nije moj račun već na neki privremeni.

mHAYwLh.jpg

Edited by mraki
Link to comment
2 minutes ago, mraki said:

Pojma nemam kako bi trebalo, uglavnom ovo nije moj račun već na neki privremeni.

 

 

 

Ako nije tvoj racun, ciji su ovih 11,54 dinara sto je bilo na njemu?

 

ETA: a i ne salju izvode za namenske racune - vec za postojece.

Edited by jms_uk
Link to comment

Možda ipak jeste taj moj račun, nakon detaljne provere. :isuse::lolol:
Ovo gore desno su njihovi računi. 
Sad moram u banku do kraja meseca, da mi ne skidaju više.

Edited by mraki
Link to comment
12 minutes ago, mraki said:

Možda ipak jeste taj moj račun, nakon detaljne provere. :isuse::lolol:
Ovo gore desno su njihovi računi. 
Sad moram u banku do kraja meseca, da mi ne skidaju više.

 

Koliko sam ja skapirao, Inteza sad skida nezavisno od toga da li ima prometa u racunu ili ne. Tako da, ako ga ne koristis, mozda ces morati da ga zatvoris (ako ne zelis da placas 2.4k RSD godisnje)

Link to comment

E, od kad to? Pitaću ih baš.

Taj racun mi nikad nije sluzio za redovne uplate, samo povremene.

Kad ima nešto sredstava na njemu, skidaju svakog meseca. Kad ne, nikom ništa. Tako je bar bilo do sad. 

Edited by mraki
Link to comment

U poslednjoj turi Isplatili danas ... pritom pored dva računa (tekući i žiro) u Poštanskoj oni mi isplatili na treći, onaj namenski gde su i akcije, usput i to pokupila. Morala da čekam ispred u redu, onako bi podigla sa kartice ... Idioti. Nisam blokirana i ništa slično, broj telefona su uredno pronašli sa ostalih računa da  pošalju sms. 

Link to comment
2 hours ago, mraki said:

E, od kad to? Pitaću ih baš.

Taj racun mi nikad nije sluzio za redovne uplate, samo povremene.

Kad ima nešto sredstava na njemu, skidaju svakog meseca. Kad ne, nikom ništa. Tako je bar bilo do sad. 

 

Od ove godine, februara/marta?

Link to comment

Da li je nekom uspelo da podigne pare (sa popunjenim ovlašćenjem) nekoga ko je u inostranstvu? Sudeći po ovom nije izvedivo..
"Prilikom isplate na uvid se dostavljaju i lična dokumenta ovlašćenog lica i korisnika."

Link to comment
On 6.6.2020. at 15:22, jms_uk said:

 

Koliko sam ja skapirao, Inteza sad skida nezavisno od toga da li ima prometa u racunu ili ne. Tako da, ako ga ne koristis, mozda ces morati da ga zatvoris (ako ne zelis da placas 2.4k RSD godisnje)

Ta sam, godinama me mrzelo da se akam sa zatvaranjen računa u Intezi, oni skidali pare za održavanje i pojeli mi na kraju i od akcija što sam dobijala. Odem i ugasim i počnem da dobijam automatski neke uplate na namenski račun u Pošti, počeli tamo da mi isplaćuju od akcija a ja nisam ni znala. 

Link to comment
  • 1 month later...
On 6.6.2020. at 6:20, Бруклинский said:

Juce su mi uplatili i za jun mesec, identican je iznos u pitanju, ali koji je smor sa tim namenskim preduzetnickim racunima, opet moram da se cimam od banke.

Nemam nijednog zaposlenog i zasto nisu lepo te uplate prosledjivali na moj preduzetnicki racun, koja im je fora da moram to da prebacujem na tekuci racun.

Prosli put je Komercijalna radila do 15h ili 16h, ne znam jel su se vratili na staro radno vreme ili su i dalje u tom fazonu, ako nesto mrzim, to je birokratija :isuse:

 

Upravo mi je uplaceno i za jul mesec, tako da je drzava izmirila svoje obaveze prema meni vrsnom preduzetniku :D

Tri puta po 30367 dinara, plus onih sto evrica (11759 dinara), to mu ukupno dodje 102860 dinara, not bad, not bad at all.

Nije bas da mi je bilo neophodno, ali nisam gadljiv na pare, tako da ce se potrositi svrsishodno, jedino sto opet moram do banke.

 

rUJhrjQ.png

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...