Jump to content
IGNORED

Državna pomoć od 100 evra svim punoletnim građanima (koji se prijave)


Milosh76

Recommended Posts

1 hour ago, gagilija said:

Kad ukucam na gov.rs.trezor proveru piše da su mi uplatili još 2. juna.
Na računu ništa.


Sent from my SM-J710F using Tapatalk
 

da nisi menjala banku? ili vise racuna? koleginici isto tako, na neki levi racun uplatili ... nisam bas ukapirao sve, ali OTP, vojvodjanska neka permutacija otprilike

Link to comment
59 minutes ago, hansolo said:

I kod mene dalje stoji "očekuje obradu u platnom prometu" a Poštanska, njihova banka.

 

Sledi ovo:

 

Quote

Физичко лице је у статусу обраде у платном промету и пред исплатом једнократне помоћи

 

Ovo vec dva-tri dana izlazi drugarovoj majci ciju prijavu proveravam (namenski racun, Postanska), poslah mu poruku malopre da to jos pise, a on meni da je podigla danas novac i da vec casti :D

 

I meni pise pred isplatom, sve isto ko kod drugarove majke, samo nisu me jos navukli da odem da proverim u posti. Neka stoje ako su tamo, ne traze ni leba ni vodu. Razici ce se jednom i ove guzve. :dry:

Edited by Nesh
Link to comment

Oh, Bože ja sam kontala da bar taj deo automatski fercera da napišu kad prebace u banku, posle kontam da kad tamo odu novci biće jebade za podići, posebno kad je Poštanska gde isplaćuju sve ... Jebote ko Englezi postaćemo nacija redova. Ovo je sad već ko vežba civila u slučaju specijalnog rata, mora jednom mesečno negde da se odreždi da se navežba strpljenje i disciplina. 

Link to comment
i ja ću izgleda biti među poslednjima, mada me to ič ne tangira [emoji3]
ionako sam još uvek u razmišljanju kuda to da preusmerim
 
jel' ima neko link za sajt  za onu malu devojčicu čiji mučeni roditelji treba da skupe više od 2 milke evara :sad:
Za Sofiju?

Ovde imas sve

Za Sofijin prvi korak 797 na 3030 (@797na3030): https://twitter.com/797na3030?s=09

Провери Za Sofijin prvi https://twitter.com/797na3030?s=09
Link to comment
da nisi menjala banku? ili vise racuna? koleginici isto tako, na neki levi racun uplatili ... nisam bas ukapirao sve, ali OTP, vojvodjanska neka permutacija otprilike
Jedino ako mi nisu uplatili na onaj namenski gde su mi bile uplaćene akcije. Taj racun su valjda automatski dodeljivali svim gradjanima onomad.
Ovaj drugi racun mi je isto kod postanske.
Tako da je moguce da je to.

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Link to comment
41 minutes ago, gagilija said:

Jedino ako mi nisu uplatili na onaj namenski gde su mi bile uplaćene akcije. Taj racun su valjda automatski dodeljivali svim gradjanima onomad.
Ovaj drugi racun mi je isto kod postanske.
Tako da je moguce da je to.

Sent from my SM-J710F using Tapatalk
 

Mom ortaku su otvorili namenski račun samo za ovo iako je prijavio banku u kojoj ima račun, a tamo para nije bilo. Ode do banke i čovek na šalteru mu kaže da mu je otvoren namenski jer je neko video da ima spor i izvršitelje za vratom na svom računu pa da mu to izvršitelj ne skine automatski ( jdan je od onih kojima ovih 11000 bukvalno znači hranu ) 

 

Link to comment
Just now, ljuttko said:

Mom ortaku su otvorili namenski račun samo za ovo iako je prijavio banku u kojoj ima račun, a tamo para nije bilo. Ode do banke i čovek na šalteru mu kaže da mu je otvoren namenski jer je neko video da ima spor i izvršitelje za vratom na svom računu pa da mu to izvršitelj ne skine automatski ( jdan je od onih kojima ovih 11000 bukvalno znači hranu ) 

 

ovo je za neverovati

mislim, u celoj ovoj ujdurmi gde svi koji rade oko tih isplata sigurno imaju mnogo više posla nego inače, da neko to vidi i postupi tako ljudski

svaka čast

Link to comment
17 minutes ago, dùda said:

ovo je za neverovati

mislim, u celoj ovoj ujdurmi gde svi koji rade oko tih isplata sigurno imaju mnogo više posla nego inače, da neko to vidi i postupi tako ljudski

svaka čast

I on se čudi, čovek je u buli u svakom pogledu , sve što može da mu podje naopako je pošlo. Dočekao je penziju posle 2 godine na birou i bukvalno u dan kad je trebalo da preda papire tj kad je napunio 65 su proglasili vanrednos tanje i zatvrili sve ustanove pa i pio fond. Bg pio fond ladno nije radio do 1 juna, pposlao dkumenta skenirana na mail, od pola meseca poneko se jai na telefon lažu da je u obradi i danas ga zovu da donese original dokumenta, znači ništa od penzije još mesec dana . Onda ga  bankar iznenadi ovim gestom pozitivno

Link to comment
58 minutes ago, dùda said:

ovo je za neverovati

mislim, u celoj ovoj ujdurmi gde svi koji rade oko tih isplata sigurno imaju mnogo više posla nego inače, da neko to vidi i postupi tako ljudski

svaka čast

To bi trebalo da je svima koji imaju blokade na računima urađeno, izvršitelji ne bi smeli da diraju tih 11000...

 

 

Link to comment

Informacija iz  prve ruke iz banke kaze da je NBS izricito naredila bankama da od tih 100e u dinarskoj protiv vrednosti ne sme banka ni kredit da naplati, jer su to namenske pare kao novcana pomoc gradjanstvu, a ne redovni prihodi.

 

E sad, da li to vazi i za izvrsitelje, dugove druge vrste, to ne znam.

Link to comment

Ja znam da važi... Te pare ne sme niko da dira... Zato su ljudim pod blokadom uplaćivani na namenske račune, svima jednostavnije...

 

Ukoliko je nekom skinuto od strane izvršitelja, nek zove komoru ili samog izvršitelja, u pitanju je verovatno tehnička greška banke, da nisu rasknjižili na namenski račun, pa je po automatizmu skinuto...

Link to comment
16 minutes ago, Milosh76 said:

Informacija iz  prve ruke iz banke kaze da je NBS izricito naredila bankama da od tih 100e u dinarskoj protiv vrednosti ne sme banka ni kredit da naplati, jer su to namenske pare kao novcana pomoc gradjanstvu, a ne redovni prihodi.

 

E sad, da li to vazi i za izvrsitelje, dugove druge vrste, to ne znam.

Žali mi se komšija pošto mu plata isto sad ide od države, a prvo mu leglo tih 100€ da mu banka skinula 5000 na ime čeka koji je dospeo, ako ništa drugo sad još više mrzi SNS :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...