Jump to content
IGNORED

Državna pomoć od 100 evra svim punoletnim građanima (koji se prijave)


Milosh76

Recommended Posts

7 hours ago, zorglub said:

Jel' padala neka rasprava, ja ne mogu da verujem da ste svi poitali za 100 jura iz pičkouistine ruke?

 

To su bukvalno tvoje pare, ti lično si ih dao državi.

Link to comment
23 hours ago, čekmeže said:

Ako je to što mobilna aplikacija banke ne radi problem, neka bude, ni prvi ni poslednji problem prvog sveta. Za mene bi problem bio da je pao sistem platnog prometa, da novac ne može da stigne na račune, da ne može da se podigne...

Samo da se pospem pepelom, bio je danas problem, sistem nije pao al je ozbiljno zaštopao. Onda su pozvali matorog inženjera i on im je to rešio. 

Link to comment
7 hours ago, zorglub said:

Jel' padala neka rasprava, ja ne mogu da verujem da ste svi poitali za 100 jura iz pičkouistine ruke?

Bolje da uzmem nego neko da uzme za mene. Da li ću ih baciti, dati pevaljci pod šatorom ili u dečije selo je manja briga. Ista mi dilema i za glasanje.

Link to comment

Ja se prijavio prvi dan ili drugi, jos nista, UniCredit banka. Prvo planirao da dajem beskucnicima po naselju po 1000din umesto dosadasnjih 200 ali se javila mlada rodjaka sa teskom zivotnom pricom pa cu ipak njoj.

Link to comment

Malo im to kilavo ide. Jer danas je dan 4., dakle 2 miliona ljudi već bi trebalo da se oparilo što je polovina prijavljenih, a moje šire okruženje je i dalje "je l ti leglo - je l ti leglo". Priča da odrađuju banku po banku takođe ne drži vodu, ova mitska bića koja su dobila po stotku su u nasumičnim bankama

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...