Jump to content
IGNORED

Državna pomoć od 100 evra svim punoletnim građanima (koji se prijave)


Milosh76

Recommended Posts

24 minutes ago, čekmeže said:

Ne dobijaš sms kada imaš priliv na račun? 

I to su mi zajebali kad su preuzeli iako imam neki tzv "prestiž" paket sa svim tim "luksuzima" plaćen uredno svakog meseca. Nikako da se oko toga razračunam sa dunsterima. 

Bukvalno od kako je OTP preuzeo, uvek neki problemi, morala sam nekoliko x do ekspoziture i nijednom nisam ispod sat vremena provela unutra, vazda neki zastoj, problem, pas mater. 

 

Elem, ulogovala se na prorađeni m-bank, nisam dobila pare. 

Link to comment
16 minutes ago, čekmeže said:

Kakvo je stanje u ekspoziturama? Koji problem imaju sve banke?

 

Problem je sto svi pokusavaju da preko mobilnih aplikacija da provere da li su dobili 100e, a serveri to ne mogu da izdrze. U nekim bankama je bilo 300-500% povecanje upita ka mobilnoj aplikaciji. Rajfajzen je cak imala obavestenje "dobicete sms poruku kad vam legne uplata", a neke banke su cak to sms obavestenje uveli i onima koji to nisu ni trazili, samo da bi sprecili pad sistema. Na srecu, bilo je zagusenja, a ne totalnog kolapsa.

 

Recimo, u Intesi ni svi zaposleni nisu dobili 100e :D

Link to comment

Ako je to što mobilna aplikacija banke ne radi problem, neka bude, ni prvi ni poslednji problem prvog sveta. Za mene bi problem bio da je pao sistem platnog prometa, da novac ne može da stigne na račune, da ne može da se podigne...ali to što neko nema uvid u svoj račun preko mobilne aplikacije je poslednja stvar, evo i valkira se ulogovala preko računara, dakle informacija o stanju na računu je dostupna.

I ostaje pitanje zar ne dobijate obaveštenju o prilivu sms-om, to je nešto što je standardna usluga koliko, barem 7-8 godina u Srbiji? 

Link to comment

Postoji sms obavestavanje kod skoro svih banaka, neke naplacuju cak :D  ali ne koriste svi tu opcijju. Doduse NBS je "preporucila" bankama da uvedu sms obavestenje, cak iako klijent nije to uveo kao opcijju.

Link to comment
12 minutes ago, čekmeže said:

Ako je to što mobilna aplikacija banke ne radi problem, neka bude, ni prvi ni poslednji problem prvog sveta. Za mene bi problem bio da je pao sistem platnog prometa, da novac ne može da stigne na račune, da ne može da se podigne...ali to što neko nema uvid u svoj račun preko mobilne aplikacije je poslednja stvar, evo i valkira se ulogovala preko računara, dakle informacija o stanju na računu je dostupna.

I ostaje pitanje zar ne dobijate obaveštenju o prilivu sms-om, to je nešto što je standardna usluga koliko, barem 7-8 godina u Srbiji? 

Ulogovala sam se na mob app, napisah da je proradila. A i za sms sam objasnila da sam ranije dobijala uredno ali od decembra 2019. su nešto zajebali i više nemam tu evidenciju. 

Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

 

Bukvalno od kako je OTP preuzeo ...

otp je od vojvodjanske uspeo da napravi neshto josh gore nego shto su grci napravili? :isuse: :lolol:

Link to comment
5 minutes ago, gospa buba said:

otp je od vojvodjanske uspeo da napravi neshto josh gore nego shto su grci napravili? :isuse: :lolol:

Ne, to je od SG-a napravio...

 

VB je ostala još uvek VB... Samo svetlo zelena...

Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

Ulogovala sam se na mob app, napisah da je proradila. A i za sms sam objasnila da sam ranije dobijala uredno ali od decembra 2019. su nešto zajebali i više nemam tu evidenciju. 

Ja sam kod SG/OTP više od 12 godina. Ja recimo ne želim SMS obaveštenja, pa ih nemam, mada su dobra jer u slučaju krađe kartice vidiš "odliv".

Link to comment
3 minutes ago, radisa said:

Ne, to je od SG-a napravio...

 

VB je ostala još uvek VB... Samo svetlo zelena...

vojvodjanska je pre grka bila svemirski brod. a kad su doshli sad otp, povukli smo i ono malo kucnih poslova shto je ostalo kod njih. ovi su uspeli da iskomplikuju i nemoguce.

Link to comment

Leglo juče na komercijalnu isto od covid19 mobilna aplikacija bila u haosu, jutros poslao gde treba, sad čekam potvrdu da su primili.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment

Leglo i meni 100€, komercijalna banka, ali bice to odmah konvertovano, pola u mleveni plazmu i pola u plazmu u komadu :fantom:

Link to comment

Juče leglo i meni (raiffeisen) I suprugi (Intesa). Kakav bizarna osećaj. Prvi put u životu neke ničim zaslužene pare. Osim možda onih na venčanju što smo kao poklon dobili, mada sam njih posle odradio pošteno 😄

Link to comment
8 hours ago, gospa buba said:

vojvodjanska je pre grka bila svemirski brod. a kad su doshli sad otp, povukli smo i ono malo kucnih poslova shto je ostalo kod njih. ovi su uspeli da iskomplikuju i nemoguce.

Ono malo posla što sam imao sa njima mogu da kažem +1.

 

 

Isplata za korisnike BPŠ:

-u petak za 200.000 srećnih dobitnika

-u subotu za 100.000 srećnih dobitnika.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...