Jump to content
IGNORED

Državna pomoć od 100 evra svim punoletnim građanima (koji se prijave)


Milosh76

Recommended Posts

16 hours ago, Ras said:

 

Postoji najava za četvrtak za oko 30000 penzionera i korisnika novčane socijalne pomoći, kojima kod BPŠ iz nekog razloga nije izvršena isplata 16, odnosno 21. maja.

 

Ovo je izgleda uplaćeno danas.

Link to comment
4 hours ago, Milosh76 said:

Koleginoj zeni nije leglo, a ona je u komercijalnoj kao i on, a prijavila se pre njega prvog dana

jutros je kod daška i mlađe neko od slušalaca poslao sms, da su oni koji su se prvi prijavili ušli u nekakvu test grupu pa zato neće dobiti prvi :lol:

jebemti forum

Link to comment

Prijavio se danas za "100 razloga", ranije mi ni jedan razlog nije bio smislen, niti sam imao potrebe baš za te pare i to još od njih.

Jutros mi palo na pamet da tih ~12.000 dinara bude fond za saobraćajne prekršajne kazne kad me ubuduće navataju za neki prekršaj. Nekako mi se te pare ne poklanjaju nekom dragom ili nekom kome trebaju više nego meni - imam nekakav osećaj da su te pare uklete, pa ne bih nikom da darivam mogući baksuzluk pride.

Ne verujem u besplatni ručak, leba preko pogače.... i tako to. Sa druge strane ako ih ne uzmem, kao redovni punilac budžeta kroz poreze, biće mi svakako naplaćeno, znam ih.

 

Lično bih voleo da me ispale, da ih kao i sada sa 100% mirne i čiste savesti nazivam LOPOVIMA,

jer ako mi uplate, okrnjiće mi pomenutih 100%.

Link to comment

 @zorglub šta ti je argument protiv uzimanja?

Ja lično sam isprva bila u tripu da ne želim da posle svega toga ispadne da ja njima nešto dugujem ili da mi traže nekakvu kontra-uslugu, to me jedino brinulo. Al kad sam videla kolko se miliona građana prijavilo, kao i da nekima traže da se pismeno odreknu toga (što znači da ne bi mogli jednostavno da najebu samo zato što su uzeli), prestalo je to da me brine u meri koja bi me sprečila da se prijavim.

 

Kad legnu pare kupiću bitcoin.

Link to comment
26 minutes ago, zorglub said:

:) Treba više nego 97% foruma verovatno, ali... ne znam, možda me i ubedite.

Uzmi, pa prosledi nekom kome su potrebne ako ih ti lično ne želiš.

Nisu to njegove pare, već svih nas... a ionako ćeš ih vraćati sa kamatom, uzeo ili ne.

Link to comment
Jel' padala neka rasprava, ja ne mogu da verujem da ste svi poitali za 100 jura iz pičkouistine ruke?
Vidi te pare ćeš svakako da vraćaš. Ako nisi ovde onda neko tvoj.
Dakle uzmi daj nekome ako ti gadno.
Ili doniraj nekoj organizaciji, humanitarnoj ili kojoj god...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...