Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

1 hour ago, Redoran said:

 

Nismo svi jednaki pred koronom ali smo se neočekivano približili toj jednakosti jer nam je povlašćena kasta sastavljena od sve samih retardiranih imbecila koji unište apsolutno sve što dotaknu pa tako i svoj povlašćeni status u društvu.

 

Pred koronom i jesmo jednaki ali antitela su samo odabrane.

 

Link to comment
1 hour ago, ljuttko said:

Majara u apartmanu   - nadam se apartmana nema dovoljno pa da moraju po dvoje bar da leže u istom 

Najbolje. Verovatnije je da je ona sama a u apartmanu pored ih leži troje. 

Link to comment
11 minutes ago, Valkyrie said:

Najbolje. Verovatnije je da je ona sama a u apartmanu pored ih leži troje. 

nadam se i da se majara izgrlila sa svima pošteno na onoj pacovskoj proslavi pa će se ipak svi apartmani  popuniti , da ozdrave al da  moraju da slušaju jedni druge dok stenju i prdaraju bar 7 dana

Link to comment
2 minutes ago, Valkyrie said:

Dobar si čovek Ljutko. 

:D ja se utopistički i u mojim ojha godinama ipak nadam de ću doživeti da pratim sudjenje i zatvor za tu ekipicu. Ili što bi moja baš stara keva rekla - žao mi je da umrem a da ih ne vidim u blatu bar 1 dan. Otuda moja tzv "dobrota "

 

  • +1 2
Link to comment
4 hours ago, Redoran said:

 

Nismo svi jednaki pred koronom ali smo se neočekivano približili toj jednakosti jer nam je povlašćena kasta sastavljena od sve samih retardiranih imbecila koji unište apsolutno sve što dotaknu pa tako i svoj povlašćeni status u društvu.

 

Čitave svoje usrane živote su iskompleksirane budale posvetile da za njih ne važe ista pravila kao za ostale i sad im ne pada na pamet da od toga odstupe, otud ovaj skorašnji masakr među njima.

Link to comment

Ali pazi, diktatori i autokrate širom sveta imaju jednu zajedničku crtu - žele da žive sto godina i u tu svrhu angažuju zaista stručne lekare i vrhunske autoritete da ih nadziru, savetuju i po potrebi leče. I kada im ovi nešto preporuče oni to poslušaju jer znaju da u suprotnom neće doživeti stotu. Čak i retardirani diktator zna kada treba da ćuti i sluša pametnije od sebe jer mu je to u najboljem interesu.

 

Ovi su uspeli da čak i te elementarni stvari, gde se bukvalno radi o njihovim i životima njihovih porodica, povere sebi sličnim imbecilima koji će svojim savetima pre da ih ubiju nego da im pomognu. To nije čak ni pitanje stručnosti, pa da kažeš da ovaj nije znao dovoljno dobro ili je pogrešio. Njima savete od kojih im zavisi zdravlje bukvalno daju retardi čija jedina strategija u vezi bilo čega glasi: "Hej, haj, baš nas briga, vozamo se na taljiga".

 

Bolje da stanem ovde, još će ispasti da ih žalim.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Redoran said:

Ali pazi, diktatori i autokrate širom sveta imaju jednu zajedničku crtu - žele da žive sto godina i u tu svrhu angažuju zaista stručne lekare i vrhunske autoritete da ih nadziru, savetuju i po potrebi leče. I kada im ovi nešto preporuče oni to poslušaju jer znaju da u suprotnom neće doživeti stotu. Čak i retardirani diktator zna kada treba da ćuti i sluša pametnije od sebe jer mu je to u najboljem interesu.

 

Ovi su uspeli da čak i te elementarni stvari, gde se bukvalno radi o njihovim i životima njihovih porodica, povere sebi sličnim imbecilima koji će svojim savetima pre da ih ubiju nego da im pomognu. To nije čak ni pitanje stručnosti, pa da kažeš da ovaj nije znao dovoljno dobro ili je pogrešio. Njima savete od kojih im zavisi zdravlje bukvalno daju retardi čija jedina strategija u vezi bilo čega glasi: "Hej, haj, baš nas briga, vozamo se na taljiga".

 

Bolje da stanem ovde, još će ispasti da ih žalim.

 

Na posletku opet zavisimo od toga koliko ce se dozvati pameti, ja samo pozitivno gledao na Kona kada je bio prvi deo jer se korigovao, sto je po meni potrebno kada ne znas dovoljno, nije mu bilo tesko da se javno rotira. Sada ne znam, neko opet treba da resava problem, moram da priznam, da ako ima neki izbor, onda bi bilo dobro da se krunise neko od ovih sto su radili i retko se vatali mikrofona, i da im se prepusti donosenje odluka 100%. Mislim, gotovi su izbori, sve je proslo "ok", 2M - izlaznost "oko 50". U prvom piku takodje, struka je donosila zadnju, mora opet. Ako je Kon onda Kon, neke teme nisu za sada, ako zeli da se opere neka radi, vidim naslov na n1 i ovaj tvoj upis, nemam sve informacije trenutno. Sve vreme je najbitnijre da mozes da se izvuces ako se ponasas ispravno, te mere koje su najjjednostavnije su i najbolje, da se svi ili vecinski pridrzavamo ne bi bilo ni histerije ni popune kapaciteta, bio bi talas, naravno, ali to je priroda, ovo ostalo smo mi. Nemamo drzavu da reaguje na realan zivot i prirodu, znaci ako ne mozemo da se sacuvamo svojim ponasanjem neko drugi mora da kontrolise. Posto su politicki namireni i posto im nije bitno kakve ce posledice napraviti fudbal i jebeni tenis i kafici i mature ostaje nam samo struka koja zeli/mora da saradjuje sa njima. Mislim da hocu da kazem da nam je Kon, opet, najbolja sansa jer ovi drugi sto rade i sto su besni nece hteti da stoje pored ovih, ko bi hteo..zasto nisu u zatvoru/robiji/pritvoru/ispitivanju, zasto cuti jebeni fabrici kretencina neopevana, zasto niko ne posalje javno pismo u Brisel, sa  dva datuma, velikim slovima 21 jun izbori  - 26 jun predsednik preti zatvaranjem, nista vise, mozda, eventualno, marsh 

 

Link to comment
10 minutes ago, villiem said:

zasto niko ne posalje javno pismo u Brisel

Zato što se Briselu živo jebe za nas. A Kon je "najbolja šansa" taman koliko i Primarijus Dr. Pičkousti.

Link to comment
24 minutes ago, papapavle said:

Zato što se Briselu živo jebe za nas. A Kon je "najbolja šansa" taman koliko i Primarijus Dr. Pičkousti.

 

Zato sam i rekao marsh

 

Jel imas ti neki predlog ?

 

Sem da se sami pazimo

Edited by villiem
Link to comment

To je jedino razumno, da se trudimo da preživimo uprkos državi (kao i uvek otkad ja pamtim). Druga opcija, da se digne kuka i motika, je odavno već prešla u nadležnost Tomasa Mora.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...