Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

12 minutes ago, papapavle said:

To je jedino razumno, da se trudimo da preživimo uprkos državi (kao i uvek otkad ja pamtim). Druga opcija, da se digne kuka i motika, je odavno već prešla u nadležnost Tomasa Mora.

 

Prva opcija je siroka tema, druga opcija je nerealna i zato sto nema vise okupljanja jer korona, treca opcija je ono sto se moze, neko treba da resi problem, mozda bude propusteno samo sa prvom aktiviranom opcijom, nema veze...evo ide sistemsko resenje:

 

http://rs.n1info.com/Vesti/a614060/Loncar-o-uvodjenju-novih-mera-zbog-koronavirusa.html

 

Nije vazno sta mislim o coveku, bitno je da daje neki predlog(ne daje on predlog i bash je los primer al tako iskocilo jbg), u tom pravcu sam napisao onaj post na koji si reagovao, zato sto, da se vratim na prvu opciju, nismo u stanju. Sami smo otisli na marakanu, sami smo otisli na tenis, sami smo skinuli maske, sami pravimo zurke, ministri prave zurke, covek generalno nije sposoban da hendluje ovakav pritisak, eno britanci popucali, caj u 5 i 100K na plazu, nisam ni znao da imaju plaze, litica dole stenje. Mislim da je vec dosta proslo sa cekanjem, mnogo ljudi ce proci bez ili sa manjim simptomima, po uopstenim merilima, inace manji simptomi nisu manji, oni su mnogo tezi od gripa i prehlade, drugo je ako nemas simptome, treba da se aktiviraju mere koje nece biti drasticne, da se isprate sve ovo za nama, taj rad moze isto da poveca procenat onih koji ce paziti sa prvom opcijom, vidi se da se kod nekih primilo. Ljudi koji dosta znaju upozoravaju da nemamo sistem koji ce pomoci ljudima koji su bolesni, bilo od korone bilo od drugih bolesti. Nije dovoljna prva opcija, ja treba na terapiju u ponedeljak, znas kako ce me primiti, pazim, svima sam se popeo na glavu i necu dobiti lecenje, zamisli kako je ljudima koji cekaju operacije, kako taj da materijalizuje to sto je bio uprkos drzave kada ga blokira grupa tinejdzera kojima je neko usadio da su neranjivi, sire al boli ih klinac, dok neko ne podeblja da se prosek teskih pomera svuda po rasponu. To sve sa nadanjem da ne bude teska slika dominantna. Znaci ja bih trazio trecu opciju

Link to comment

Mda, obojica se "osećaju dobro i nemaju nikakve simptome", kao i 99,9% zaraženih poznatih :yawn2: Na kraju će ispasti da Maja i nema koronu nego je fasovala neku regularnu pneumoniju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...