Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

On 24.6.2020. at 2:23, Lezilebovich said:

kako to moze da se zna ? 

 

Naravno da ne moze, ali postoji nesto sto se zove verovatnoca.

 

Eto, da budem precizniji: "aman-zaman, nisu su se verovatno zarazili na turniru nego mnogo verovatnije na zuraji, ali to ne sme da se kaze. "

Link to comment
Just now, omiljeni said:

A zasto ne sme da se kaze? Koja je fora sa zurkom?

 

Kontekst je bio Djokovicevo saopstenje.

Nece Djokovic u saopstenju da kaze: zarazili smo se na zurci.

 

Link to comment

Pa neće on, ali u svetskim medijima je fokus velikim delom na tome. Odigrano je već nekoliko egzibicionih teniskih turnira, neki su upravo u toku, zasad nije bilo nikakvih problematičnih događanja. Moguće baš zato što igrači i igračice nisu išli na žurke. 

Link to comment

"Pozitivan sam na Covid 19. To je rezultat koji sam danas dobio posle jucerašnjeg testiranja. U subotu pre proslave titule sam se testirao i test je pokazao da sam negativan. Međutim poslednja dva dana sam imao povišenu temperaturu i juče sam ponovo uradio test koji je pokazao da sam pozitivan. Nalazim se kod kuće, osećam se bolje i danas nemam temperaturu. Nadam se da će za par dana sve biti u redu", rekao je Terzić

Edited by Milosh76
Link to comment

A Terza smradina može da rabi testove kako mu se ćefne, pošto je jel'te esencijalna osoba za ovu državu, dok običan narod ne može prismrdeti testiranju čak i ako želi da plati.

Jebena klijentelistička država

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

"Pozitivan sam na Covid 19. To je rezultat koji sam danas dobio posle jucerašnjeg testiranja. U subotu pre proslave titule sam se testirao i test je pokazao da sam negativan. Međutim poslednja dva dana sam imao povišenu temperaturu i juče sam ponovo uradio test koji je pokazao da sam pozitivan. Nalazim se kod kuće, osećam se bolje i danas nemam temperaturu. Nadam se da će za par dana sve biti u redu", rekao je Terzić

zar taj junak nije bio vec pozitivan na pochetku korone?

 

i koliko tachno puta se oni testiraju, svaki put kad chuju da je neko pozitivan???

 

6 minutes ago, Apollo Creed said:

Ima li ko negativan?:sad:

niko anoniman.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...