Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

Javno je podrzao jedino Tadica, Vucica nikad. 
 
Sirovina neopevana, majmun i kabadahija, to stoji
Ja koliko se sećam neko od "starijih" je bio na nekom od mitinga SNS...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
39 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ja koliko se sećam neko od "starijih" je bio na nekom od mitinga SNS...

Oktobar 2013:

Quote

Srđan Đoković, otac našeg najboljeg tenisera Novaka Đokovića i vlasnik firme "Femili sport", koja je ostala bez teniskog kompleksa na Dorćolu nakon što je opština Stari grad sa njom raskinula ugovor, smatra da nije slučajnost što se to dogodilo istog dana kada je on sa porodicom prisustvovao proslavi [petogodišnjice osnivanja] Srpske napredne stranke u Areni, saznaju Naše novine.

http://www.pressonline.rs/info/drustvo/289576/djokovici-uzeli-nam-terene-zato-sto-smo-bili-na-proslavi-sns.html

Link to comment
On 23.6.2020. at 17:11, Cyan said:

Jednostavno razni idioti dobijaju previše mesta u medijima. Trebalo bi da na Rtsu postoji emisija Dnevni tupan ili Tupan nedelje gde bi se razni prodavci magle, vračare, astrolozi, homeopate, life coachi (wtf)  kao i oni koji ih prate bukvalno izvrgavali ruglu.

Mislim, čovek je najbolji na svetu u udaranju loptice reketom, a posle svakih izbora ga pominju kao budućeg predsednika Srbije.

Ne baš ruganje, ali bi trebalo da postoje emisije u kojima će se pratiti i razložno objasniti šta su gluposti i zašto su gluposti. Maksimalno prilagođene savremenim medijima, punim i skraćenim verzijama u zavisnosti od društvenih mreža, mlađim licima kao prezenterima i svakodnevnim emitovanjima. Tako gurati minimum godinu dana, pa da vidimo da li će biti razlike.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...