Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

5 hours ago, salerokada said:

Pa nije od korone.

Prosle godine je prelezao, puno ljudi imaju srcane probleme posle korone. Izuzetno zajebana stvar,

 

Ljudi vakcinišite se

  • +1 2
Link to comment
33 minutes ago, Rowanoke said:

Prosle godine je prelezao, puno ljudi imaju srcane probleme posle korone. Izuzetno zajebana stvar,

 

Ljudi vakcinišite se

Pa ni to ne znamo da li je povezano.
A i bio je vakcinisan.

 

Quote

Direktor Beogradske filharmonije Ivan Tasovac sinoć je oko 21 sat preminuo iznenada, u svom domu, u 55. godini. Njegova smrt šokirala je javnost, ali i pokrenula brojne spekulacije na društvenim mrežama, gde su se pojavili komentari da je Tasovac preminuo od posledica korona virusa, da nije bio vakcinisan, da je imao komplikacije i slično.
Da sve to nije istina dokazuje činjenica da je Ivan bio i vakcinisan, i da je preležao korona virus.
...

Naime, Tasovac je gostovao 15. marta na K1 televiziji u emisiji Uranak, kod Jovane Joksimović, gde je rekao da je nakon prve doze Sinofarm vakcine preležao koronu.

- Od samog početka pandemije zaista sam neko ko se najstriktnije držao svih mera zaštite. Naprosto je bio sticaj okolnosti da je bebisiterka, koja je došla na razgovor zbog bebe, provela sa nama dva sata u razgovoru, i bukvalno javila posle dva dana da je ona dobila koronu. Ali Bogu hvala, imali smo relativno blage simptome u odnosu na ono kako imaju neki drugi, tako da smo se uspešno svi oporavili - rekao je Ivan.

 

Link to comment
21 minutes ago, mraki said:

Pa nije od tumora ako mu je iznenada pozlilo.

ma napisao sam u smislu da mu je to bila primarna bolest, jer se povela prica dal su posledice kovida

 

ne znam od cega je umro

Link to comment
53 minutes ago, jorma shparga said:

ama, 1 manje njihov, kakve veze ima od cega...

 

keep `em coming :fur:

Još slabo i umiru, koliko ih ima skakavaca. Najbolju stopu preživljavanja korone imaju naprdnjaci :vesala:

Link to comment

Koliko znam, Kovod Korona napada ACE2 senzore na celija,

Neka me neko strucniji ispravi

Te celije su na krvnim sudovima i cirkularnom sistemu izuzetno prisutne

 

Ukoliko imas koronu posle kovid oporavak moze dugo da traje,

Kovid nije prehlada

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...