Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

Sve i da nema statistika o sahranama, sve i da ne postoje podaci RZS o razlici u mortalitetu, samo ovaj broj umrlih medju poznatima bi bio indikator da sa zvanicnim ciframa nesto nije u redu. 

  • +1 6
Link to comment
4 minutes ago, dùda said:

Oni se vide, samo je u tome razlika.

 

Jebeni užas više :ph34r:.

 

 

 

 

Ako se kod nas vipovci vide onda to takodje znaci da je kod nas mnogo gora situacija nego u drugim zemljama.

  • +1 3
Link to comment
5 hours ago, Frank Pembleton said:

O jbte...
RIP

Nešto je bila neka vest da je skinut sa aparata i da ide na bolje...

.... Shiit has hit the fan!


 

 

 

Napisao Bane iz Kerbera da je skinut sa aparata jer je krenulo na bolje ali da su ga izgleda posledice dotukle.

 

Bas mi je krivo jbt, koliko poznatih ljudi je ovo odnelo. Balasevic, Sanja Ilic, evo i ova ljudina danas - sve u par nedelja.

Link to comment

Prvo me je pogodila Mira F., pa Balasevic i B. Komnenic, ostali redom...

Ali sam se dobro drzala...

Ali me je ovo dotuklo.

Plakala sam, ridala, zbog njega, svih predhodnih,

zbog sebe... prijatelja, rodbine...

Razocarana sam u ceo svet (od birokratizovane Evrope: prvo ne moze da sredi nabavku, a sad se "glupira" sa Astrom, preko US,

do autoritarne Kine koja probleme resava zavarivanjem vrata na stanovima ljudi...), mi ovde se ponasamo totalno neodgovorno i

razmazeno... Vecina nije spreman da se suzdrzi i gonjena je najnizim instiktima... LJudi kao vrsta nisu sposobni da

sracunaju svoje elementarne interese i ponasaju se barem malo RACIONALNO... Treba da izumremo... 

 

Edit: Izvinite za mracenje, smucilo mi se...

Edited by gsb
  • +1 6
  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment

Tanzania's President John Magufuli has died aged 61, the country's vice-president has announced.

He died on Wednesday from heart complications at a hospital in Dar es Salaam, Samia Suluhu Hassan said in an address on state television.

Mr Magufuli had not been seen in public for more than two weeks, and rumours have been circulating about his health.

Opposition politicians said last week that he had contracted Covid-19, but this has not been confirmed.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...