Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

ma u ovom konkretnom slucaju su gradjani slusali jednu od brojnih kontradiktornih poruka - zena se testirala 2 nedelje posle 2. doze, postoji skola misljenja koja to preporucuje. postoji i ona koja kaze da se ne treba testirati, ona koja kaze da treba posle 3-4-5-6 nedelja od 2. doze, ona koja kaze da treba raditi s protein, ona koja kaze da treba i s i n, ona koja kaze da ne treba nikako s. 

e sad ja ne znam zasto mnogi ljudi govore po medijima i umeju li nekad da kazu ne znam.

  • +1 1
Link to comment

ne umeju da kazu ne znam. ali ko hoce da lovi maksimum, mora da se meri mnogo chesto. em koshta, em shta ce mu, em jedan maksimum ne chini prolece.

i nikad ga nece chinit :hihi:

pjesma kaze tako.

sent from bubamoto

Link to comment
1 minute ago, gospa buba said:

ne umeju da kazu ne znam. ali ko hoce da lovi maksimum, mora da se meri mnogo chesto. em koshta, em shta ce mu, em jedan maksimum ne chini prolece.

i nikad ga nece chinit :hihi:

pjesma kaze tako.

sent from bubamoto
 

mislim da ovde nije motiv traganje za maksimumom, nego dobijanje nekog rezultata koji ce ljudima zvucati dovoljno impresivno i delovati kao potvrda da imaju nekakvu zastitu od virusa. e sad, to sto je impresivno u oku posmatraca....

Link to comment

pa jeste, znam, ali dobijeni broj moze da raste, moze da bude najbolji na svetu, moze da je vec proshao max i naveliko pada. zato se rade masovne studije, a to ce nas mimoici u ovom sluchaju. ne samo nas, celu planetu. shteta shto niko nije bio poshten u ovom procesu, bilo bi ljudima mnogo lakshe :sad:

sent from bubamoto

Link to comment

Ne planiram da merim i opterećujem se tim, ponašaću se kao i do sad.

Dobro, možda ipak 10 dana posle druge doze predjem sa kn95 na hiruršku. :dry:

Bojim se da će i za wfh uskoro doći kraj, pa će biti veselo u prevozu...

Edited by mraki
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

čitam jedni kažu da se provera sinofarma radi sa spikom, a drugi sa igg-om, šta je tu tačno uopšte?

 

navodno bi 7 dana posle revakcine trebao da usledi značajniji skok antitela

 

 

 

 

 

jbt sad moram i vakcinologiju da izučavam

:isuse:

 

Bem mu lebac kumse, kačih danas moj rezultat, ~400 9 dana posle revakcinacije na spike protein.

  • Hvala 1
Link to comment

pa još nisam diplomirao vakcinologiju, al od sledećeg ponedeljka ću sigurno

:mellow:

 

 

al kinez je muerte, što se onda radi na spajk protein, zar to ne bi trebalo da se radi za rajfajzen i rusa/zeku?

ne znam, praštajte

Link to comment
9 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

čitam irenu grahovac na tw, dve nedelje posle revakcine sinofarma spike protein 53

:huh:

 

Ali zašto je ovo nužno loš rezultat, ako je ref. vrednost 50, a verovatno će S vrednost još rasti? 

Link to comment
42 minutes ago, Kampokei said:

 

Ali zašto je ovo nužno loš rezultat, ako je ref. vrednost 50, a verovatno će S vrednost još rasti? 

pa naravno da nije loš, nego ljudi gledali kako fajzerašima skaču ta antitela na S protein u nebesa, pa sad sve što je ispod hiljada nečega, smatraju da je loše

totalni idiotizam i amaterizam

niti su iste vakcine niti na isti način deluje, a tek koliko je imuni sistem kompleksan, pričalu su lekari o tome ali to izgleda niko ne sluša

znalci na srpskom internetu ga sveli ja jednu varijablu :isuse:

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...