Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

5 minutes ago, dùda said:

pa naravno da nije loš, nego ljudi gledali kako fajzerašima skaču ta antitela na S protein u nebesa, pa sad sve što je ispod hiljada nečega, smatraju da je loše

totalni idiotizam i amaterizam

niti su iste vakcine niti na isti način deluje, a tek koliko je imuni sistem kompleksan, pričalu su lekari o tome ali to izgleda niko ne sluša

znalci na srpskom internetu ga sveli ja jednu varijablu :isuse:

nazalost, samo neki lekari. neki drugi lekari, ali i druge struke, su se, svesno ili nesvesno, uhvatili u mrezu antitelometrije. 

Link to comment
On 4.2.2021. at 14:53, InvisibleLight said:

Naravno

Imam fotku gde mi namiguje, slikala ga u hali sportova nakon pobede nad jugoplastikom, cekala da zavrsi intervju i kad krenuo viknula "savovicu", on pogledao i namignuo

Najvise sam volela kako je trcao unazad kad se zavrsi napad.

Sveee-ti sa-va! 

Pobedice:heart:

 

 

 

 

3 minutes ago, dùda said:

?

 

:((((

Al proslo mesec dana, mozda i nije kovid al tesko ne povezati s tim

Link to comment
2 hours ago, arkonada said:

Legendarni srpski košarkaš Milenko Savović preminuo je u 61. godini.

 

 


‘91 u leto posle bili smo na moru u Budvi, poslednji put pred rat. Klopali u Mogrenu zajedno sa kosarkasima Partizana. Pred sezonu 91//92 u kojoj ce uzeti Kup sampiona. Ostale su mnoge vesele uspomene i dogodovstine vezane za to letovanje.

 

Duvao tih julskih dana vetar na Mogrenu i oni stari masivni suncobrani sto su zakopavani u pesak i podupirani kamenom leteli jedan po jedan u more.

 

Dodje Sava uzme «svoj» suncobran u ruku i iz jednog poteza kao pikado pobode u pesak i nastavi da kulira sa suprugom. Suncobran stoji mrdnuo se nije. Dok su svi ostali lovili svoje po moru.

 

Svaki put kasnije kad bi videli da neko trci za odbeglim suncobranom, bilo je e da mu ja Savo tu.

 

Kakav je on pojam normalnosti i gospodstva bio i ostao.  Ovo je tako rano i besmisleno u svakom pogledu. 

 

Mnogo mi je zao, stari sam partizanovac   i imam osecaj kao da je jos jedno poglavlje iz tog vremena bukvalno zatvoreno.

 

Edited by Moonwalker
  • +1 3
  • Tužno 1
Link to comment

stvarno cvoek da pomisli da je neka zavera, sto nije opandrknuo nijedan smrdljivi politicar, il neko od ljigavih javnih licnosti, nego npr dva etalona postenja, kolkogod ta rec staromodno i besmisleno vise zvucala 2021.

  • +1 6
Link to comment

da ja ovde postavim za svaki slučaj

Quote

Ročište na ponovljenom suđenju za ubistvo novinara Slavka Ćuruvije, odloženo je, jer nije bila prisutna advokatica odbrane dvoje okrivljenih Zora Dobričanin. Kako je objašnjeno, Dobričanin je imala reakciju na vakcinu i nije mogla da prisustvuje ročištu.

 

  • Wub 1
Link to comment
2 hours ago, InvisibleLight said:

stvarno cvoek da pomisli da je neka zavera, sto nije opandrknuo nijedan smrdljivi politicar, il neko od ljigavih javnih licnosti, nego npr dva etalona postenja, kolkogod ta rec staromodno i besmisleno vise zvucala 2021.

 

Nije zavera, testira se olos dva puta nedeljno, cim neko dokaci odmah u apartman sa konzilijumom.

 

Prosto vece su im sanse.

  • +1 5
Link to comment

Patrijarh srpski Porfirije nalazi se u samoizolaciji, jer je bio u kontaktu sa osobama koje su obolele od korona vidrusa, saznaje "Blic".

 

Kako naš izvor navodi, on je u samoizolaciji preventivno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...