Jump to content
IGNORED

Covid-19: Razvoj vakcine, imunitet i primena medikamenata


beyoncé

Recommended Posts

ma pokrenuće oni testove ponovo ubrzo, ako ostanena pojedinačnim slučajevima, inače rusi imaju kapacitet da proizvedu 5 milona doza vakcine mesečno, trebaće im 2 godine da imunizuju sopstveno stanovništvo,  a ostali kada dođu na red , skroz neozbiljna priča

Edited by gone fishing
Link to comment

To je meni jasno, mi se toj, ili bilo vakcini mozemo nadati tek za mozda 5 godina..kada sam ubedjen da ce ljudi vec zaboraviti i sta je korona..ako ne pomremo svi, naravno..

Edited by Misko
Link to comment

zavrsili su trecu fazu svudje osim u US, dje je napravljena pauza.

Sad se cekaju rezultati i bice valjda info za par nadjelja. Zlobnici bi rekli, taman kad se zavrse izbori u US.

 

Po mom skromnom misljenju ako uspjesno prodje i ovo ogromno testiranje od 50k trebala bi biti odobrena do kraja godine svudje u zapadnom svijetu.

Sve je vec spremno za proizvodnju i ogromna sredstva ce biti ulozena sirom svijeta, (samo u Australiji 2bn dolara za 80miliona doza) i mislim da bi se trebali cijepiti vec od marta.

 

Problem je sto izgleda da ce ona biti kao vakcina za grip, ne veoma efektivna i ponovo primana svake godine.

Dok se izmisli neka trajna vakcina.

Link to comment
50 minutes ago, Lancia said:

Iz SZO porucuju da ce mlade i zdrave osobe morati da cekaju do 2022 godine na vakcinaciju. Nije da je neka vest bitna za Forum, al' ajde.

 

definisi numericki: mlada osoba

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...