Jump to content
IGNORED

Roditeljstvo, 2-8 Nedelja pakla


Ravanelli

Recommended Posts

kod mene je situacija 9 godišnjak i  jedno od 2.5 mj..ja radim puno radno vrijeme..jedini plus je gomila zadaće i zatvorena-slijepa ulica..

Edited by beeva
Link to comment

Ja sam sad non stop sa ovim maliim (tek napunio 3), i stalno nesto radimo, interesuje ga alat, a ja imam fala bogu gomilu alata, pa odvrcemo i zavrcemo, seckamo lepimo, pravimo disusa (dinosaurus) od stapica, igramo kosarku, pokazujem mu kako se radi sa lemilicom, pravili smo vodenicu sa cepovima od flasa, imam i neke krede i sprejeve pa crtamo po basti (fala bogu da imam bastu), jos malo da poraste pa cemo da ucimo kako se snimaju filmovi. Kad radim, radim 12+ sati, a evo sad samo mogu da kazem ima cela ova situacija i dobrih strana.

 

Sutra pravimo podmornicu (jejo sabmajin), ne mogu mnogo da se zalim.

 

Inace poceo je da broji na spanskom, uno dos tres kvatro, ljubi ga tata...

Link to comment

Ja nemam pojma sta cu - skole u Spaniji nema do septembra. Kad proradi privreda, La Chandra ce morati na posao, a El Chandra da sedi kod kuce, cuva dete i pokusava da radi. Ova mala je vec malo na kraju zivaca od dosade, a sad nas je tu dvoje da pokrijemo dan. Nije bas da imamo alternativa mnogo.

Link to comment

Kod mene zena imala invervju za posao 9.3. taman pre pocetka svih mera. Poslali mail oko 01.04. da se strpi i da rade na odluci . A 20.04. je dobila ponudu koju je prihvatila.

Pocinje neplanirano 01.06. a ja cu verovatno do 01.09  raditi od kuce. Haha. Sa dvoje dece (5 i 2 god). Haha. To ce biti jedan od vecih izazova u mojoj karijeri... 

 

 

 

Link to comment
On 1.5.2020. at 17:25, bags said:

Kod mene zena imala invervju za posao 9.3. taman pre pocetka svih mera. Poslali mail oko 01.04. da se strpi i da rade na odluci . A 20.04. je dobila ponudu koju je prihvatila.

Pocinje neplanirano 01.06. a ja cu verovatno do 01.09  raditi od kuce. Haha. Sa dvoje dece (5 i 2 god). Haha. To ce biti jedan od vecih izazova u mojoj karijeri...

Pisi propalo

Link to comment

Da bice grbavo. Danas je zena sredjivala neke stvari po kuci pa smo imali probni dan. Problem je sto petogodisnj dete hoce sve po svome i totalno je nadmocno u svim odlukama za vreme igre. I onda u jednom momentu dvogodisnjak pobesni jer ne moze nista da odlucuje i nastane haos. Za sada igra traje po 20 min. Taman koji mail da se odgovori, pogleda neki bug u produkciji i sl. :)

 

Za ovu mladju ce najveci biti problem uspavljivanje jer tata ima cupave sike. (ona ima naviku da drnda potkosulju/brushalter da se uspava)

 

 

Link to comment
7 minutes ago, MocaVukotic said:

Ne bi bio ni prvi ni poslednji 😁

 

Al to je dobro, ovaj moj voli da se uspavljuje sutiranjem tate u glavu

Moj se tako budi... :( Uboljoj situaciji istražuje kakoliko tatu boli da mu zabije prst u oko, ili kopa po nosu...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...