Jump to content
IGNORED

Roditeljstvo, 2-8 Nedelja pakla


Ravanelli

Recommended Posts

28 minutes ago, gospa buba said:

shto tako rano? koja vrsta raspusta? mene to ne odgovara.

ja ni ne znam shta mi odgovara.

sent from bubamoto
 

vrsta raspusta prava

kaže išli smo i subotama, a i neje bilo prolećnog raspusta pa se nakupilo taman da se do 1.6. zaključe ocene i ende

Link to comment
vrsta raspusta prava

kaže išli smo i subotama, a i neje bilo prolećnog raspusta pa se nakupilo taman da se do 1.6. zaključe ocene i ende

bulshit.

 

u stvari ima druga rech. kampanja.

 

sent from bubamoto

 

 

 

Link to comment

naš kućni projekat "analogizacija kompjuterskih igara" se nastavlja.

ovaj put smo uzeli Asteroids kao temu.

single-player igra. na hex mapi.

 

pravila ukratko:

- na početku kruga na glavnim ulaznim mestima (obeleženo sa 1-2-3-4-5-6) se pojavljuju asteroidi, po rasporedu sa male pomoćne slike. mesto ulaza se određuje bacanjem kocke.

- žuti asteroidi su najveći i kreću se po 1 polje. zatim idu zeleni koji prelaze po 2. i na kraju crveni koji prelaze po 3 polja u krugu.

- u svakom krugu brodić može da uradi 3 akcije, redosledom koji hoće: pomeraj unapred, rotacija od 60%, pucanje do kraja mape.

- kada je pogođen žuti asteroid se raspadne na 2 zelena, zeleni se raspada na 2 crvena, dok crveni nestaje.

- prilikom pogotka novi asteroidi se pojavljuju na poljima oko pogođenog opet po istom principu "1-2-3-4-5-6" pomoću bacanja kockice

- ako se prilikom svog kretanja asteroidi sudare onda nestaje onaj koji je manji.

 

i tako... deci se baš sviđa.

a ja mislim da ću da pokrenem projekt na ovu temu. blog ili možda i YT kanal :D:D 

 

StwwRl7.jpg

8u7WORy.jpg

uIY95pj.jpg

Link to comment
shta kaze zivotati? prispavalo mi se od onog leba marka chadeza, ne vidim na ochi...

sent from bubamoto


Eeee tebi je bitniji 1 Chadež od Nedimovića koji je rešio taj jug Srbije!



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
Eeee tebi je bitniji 1 Chadež od Nedimovića koji je rešio taj jug Srbije!



... Shiit has hit the fan...

kad nedim bude dono kvasca, neka pricha!

sent from bubamoto

Link to comment
Pukla "moja učionica", nisu obezbedili dovoljan protok i broj konekcija. E kvarcovani idiote i to ti je matura

mogu da pitaju bozu djelica kako se to radi, on je jednom izmislio 12 servera za samo jednu noc hihi.gif

 

sent from bubamoto

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...