Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

2 minutes ago, harper said:

 

Nemoj tako, lako je siljiti patku na SPC... u Srbiji.:laugh: Neki ljudi stvarno zive u la-la-lendu.

 

pa mnogo lakse nego na sns kartel.

Link to comment
13 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

@Caligula

ne samo što je glas razuma, već i razume na koji način se dolazi do zacrtanih ciljeva kada se sarađuje sa psihopatom koji je na vlasti. pa bre vučić je 8 godina na vlasti, nemoguće je da niste provalili matricu, i šta se desi sa onima koji je ne slede

 

 

Ma naravno. Hoce Vucic da drzi nekog i eksponira ga ako govori kakvo je stanje zaista. Kon je u par navrata udario neke packe koje je retko ko sa mikrofona smeo da izrekne i drzavi i vucicu. To se nekako uvek zaboravlja.

 

Dalje, upadljivo ga "svojataju" informeri i opskurne stranice po FBu, "brane" ga od napada i slicno, ja nigde njega nisam cuo da je (za razliku od Kisicke) branio odluke vlasti sem ako bi se pojavio neki realan prostor za to.

 

Siguran sam da je vecina smislenih mera potekla bukvalno od njega.

Edited by Caligula
Link to comment

Ma Kon to zbog nas ljubi Vučićevu bulju, kako vam nije jasno.

Da nas ne bi prepustio SNS-u, on ostaje tu i hvali isti taj SNS... ta neka logika.

Edited by mraki
Link to comment
4 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

to nikakve veze nema sa ponvaljanjem sns bljuvotina o "nekima" koiji su se udruzili sa virusom u borbi protiv srbije. ceo ovaj igrokaz danas je sns kuhinja 1/1 i iskreno sam razocaran zbog toga. 

3 minutes ago, Barrister said:

Konov današnji nastup je klasičan nastup Vučićevih poltrona

+1.000.000

Link to comment
2 minutes ago, Redoran said:

 

Za ovo današnje izlaženje na crtu Sinodu treba mu podrška koja je ništa manja od one koju donosi prvi umobolnik države. Razmisli malo koliki je uticaj ovih talibana, to su svi odjednom zaboravili i smetnuli sa uma da su se ovi ozbiljno nameračili da za vikend hiljadama ljudi gurnu kašiku u usta. Pošto u Srbiji stvari stoje onako kako stoje, onda nije isto kada Sinodu izađeš na crtu sa punom vođinom i partijskom podrškom ili kada to uradiš bez iste. Političari su ti koji imaju moć a ne smeju da im izađu crtu nego se kriju iza ovog mučenog štaba. Zašto bi Kon na sebe navlačio više talibanskog besa nego što mora?

Nadrealno je da se uopste u 21 veku lome koplja u vezi ovoga. Patetika i spin. Ako si se prihvatio da zastupas struku, pricaj o pandemiji, zaristima u Nisu, starackim domovima...pomiju ostavi onima koji se najbolje snalaze u istoj.   

Link to comment
6 minutes ago, Caligula said:

 

Ma naravno. Hoce Vucic da drzi nekog i eksponira ga ako govori kakvo je stanje zaista. Kon je u par navrata udario neke packe koje je retko ko sa mikrofona smeo da izrekne i drzavi i vucicu. To se nekako uvek zaboravlja.

 

Dalje, upadljivo ga "svojataju" informeri i opskurne stranice po FBu, "brane" ga od napada i slicno, ja nigde njega nisam cuo da je (za razliku od Kisicke) branio odluke vlasti sem ako bi se pojavio neki realan prostor za to.

 

Siguran sam da je vecina smislenih mera potekla bukvalno od njega.

 

kojih smislenih mera? zatvaranje ljudi na ceo vikend, totalno zatvaranje penzionera, a onda sns direktor dozvoli da mu korona udje u staracki dom, i da se zarazi 500 zdravstevinih radnika jer nemaju opremu, a drkon na to oplete po spc talibanima.

stvarno me nije ubedio da se bori za bilo sta osim za vodjin rejting, i da je tu da svojim imenom pokrije vodjino ludjenje.

Edited by Nikodije
Link to comment
3 minutes ago, SNARC said:

Da li iko ovde zaista misli da bi crkva smela da krene protivu "dobronamernih saveta" iz vladajucih struktura ? 

 

Zaboravljamo koliko Irinej celiva presvetu pozadinu Usnijinu, kad god je u prilici ? 

 

Kakva bre crkva, sta vam je..treba ovo progurati protivu naroda i tankih nerava a ne nepostojeceg otpora crkve.

 

Pa sto im nije onomad prodao svoj "plan za Kosovo" kad ih tako drzi na kratkom lancu? Zajebani su ti likovi tamo kao kratko cebe, sagnu se oni javno kome treba ali uvek isteraju svoje. Ako isteraju ovo svoje oko Uskrsa jebace nam majku, svi ovi kurajberi koji misle da su iznad pravila a vidjate ih svakog dana na ulici ima da se naguraju u crkve kao da im je to poslednje u zivotu. Mislim, zabole me za njih, ne moraju ni da izlaze iz tih crkvi dok im ne prodje Konrad pa ko pretekne, ali pokupice virus i zarazice cudo ljudi oko sebe. Pa kad polegaju nece zauzimati Svetog Petra nego Svete Respiratore. Naravno da crkva kao crkva nije u pitanju vec "verujuci" narod (citaj: ovi sa IQ-om manjim od broja cipela) kojem je crkva autoritet iznad svega, zato je i bitno da SPC ne talasa oko ovoga i da ne "umoljava" drzavu javno da ih se malo pusti jedan vikend da divljaju a onda ce opet da budu dobri.

Link to comment
19 minutes ago, ToniAdams said:

u svakom slucaju cilj je postignut, srbstvo drvi o konu i njegovom pms-u, a ne o katastrofi u nisu. well done.

Gde? Na ovom uticajnom forumu? 

Staracki dom u Nisu je na naslovnicama danas. Kakvo zataskavanje

Link to comment

Игроказ је искључиво да не би Бошко откинуо који проценат Вучићу на причешће (којег очигледно неће бити онаквог какво верници хоће). Зато Вучић гура стручњаке са добрим рејтингом међу гутачима информација да се супротставе Бошку, а да се сукоб са СПЦ испегла иза камера. Ако насловне таблоида буду терцирале овој теорији, онда би се све уклопило.

Link to comment
1 minute ago, Zeleni sto said:

Игроказ је искључиво да не би Бошко откинуо који проценат Вучићу на причешће (којег очигледно неће бити онаквог какво верници хоће). Зато Вучић гура стручњаке са добрим рејтингом међу гутачима информација да се супротставе Бошку, а да се сукоб са СПЦ испегла иза камера. Ако насловне таблоида буду терцирале овој теорији, онда би се све уклопило.

 

sukob™ sa talibanima se lako ispegla, uplati im novu transu™ od 10 miliona, i zaboravice i na boga i na uskrs. bitno je da stado™ ne pomisli da je to neki dil izmedju psiha i spc, vec da je major kon zabranio okupljanje.

Link to comment
4 minutes ago, mraki said:

Ma Kon to zbog nas ljubi Vučićevu bulju, kako vam nije jasno.

Da nas ne bi prepustio SNS-u, on ostaje tu i hvali isti taj SNS... ta neka logika.

pa pogrešna ti je logika

 

vidi mraki, postoji nešto što se zove profesionalni integritet. da bi ga posedovao moraš da budeš vrhunski profesionalac u zanimanju koji si odabrao, i da imaš karakter

a kada praviš dil sa vučićem, moraš da si i mudar

da bi deo svojih zamisli uspeo da sprovedeš u delo

 

ne znam gde si iskopao sns. od kada traje dve ovo sns ne postoji, postoji samo vučić, 

 

 

Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

sukob™ sa talibanima se lako ispegla, uplati im novu transu™ od 10 miliona, i zaboravice i na boga i na uskrs. bitno je da stado™ ne pomisli da je to neki dil izmedju psiha i spc, vec da je major kon zabranio okupljanje.

E upravo to, Kon je izabran da odradi taj posao u kome će pravi i lažni patrijarh da ostanu čisti. 

Link to comment

 

Quote

Napadi na Krizni štab postoje već određeno vreme, nekada je meni to bilo i simpatično. Međutim, sa dešavanjem u Gerontološkom centru u Nišu su postali neprihvatljivi. Kao da su se udružili u borbi sa virusom protiv nas koji se borimo protiv korona virusa. Po meni to je potpuno neprihvatljivo.

Dakle, ako kažeš da smo po skoro svim parametrima suzbijanja epidemije gori od celog okruženja ili pitaš zašto se ništa ne preduzima u domu za stare u Nišu pa ti se ništa ne odgovori već se nedelju dana kasnije ispostavi da ima trocifreni broj zaraženih, ti se udružuješ sa virusom u borbi protiv stanovništva Srbije i njihovih "spasitelja".

 

:puke:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...