Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

4 hours ago, Malkmus said:

U Njujorku sad ima ovo:

https://www.reuters.com/business/healthcare-pharmaceuticals/discovery-omicron-new-york-deer-raises-concern-over-possible-new-variants-2022-02-08/

NEW YORK, Feb 8 (Reuters) - The discovery of the Omicron variant in white-tailed deer in New York has raised concerns that the species, numbering 30 million in the United States, could become hosts of a new coronavirus strain, a lead researcher said on Tuesday.

 

a u novembru je bilo otkrivena neka nova podvarijanta u kanalizaciji, ali se ta priča ugasila sama od sebe. Izgleda.

To su doneli mutanti iz Dimenzije X

Link to comment
9 minutes ago, Milosh76 said:

Pusti koronu, kako si ti?

 

Sve isto, pijem terapiju, nosim kompresione dokolenice i nerviram se. Ne osećam se loše ovako, osim psihički, pogotovo što je 5 nedelja od operacije a meni to nije ni blizu da prođe još.

  • +1 2
Link to comment

Bukvalno je pitanje dana kada će se pad broja slučajeva zaustaviti i krenuti novi talas, pad broja novozaraženih ove subote u odnosu na prošlu je svega 8,3% (pozitivnih 17,8%, a prošle 18,7%), a prošle u odnosu na pretprošlu je bio 19%.

  • +1 1
Link to comment

Trajace to jos malo. Sigurno su date neke garancije evroligi da u doba finala nece biti nikakvog picvajza i da ce moci da bude puna Arena bez nekih dodatnih komplikacija.

Link to comment
35 minutes ago, gospa buba said:

mislish? :unsure:

 

Trend je nažalost vrlo očigledan.

 

Procentualni pad broja novozaraženih u odnosu na isti dan prethodne nedelje (dakle ova subota u odnosu na prošlu, ova nedelja u odnosu na prošlu itd.):

 

25.2.    49,2% novozaraženih manje nego 18.2.
26.2.    48,1% novozaraženih manje nego 19.2.
27.2.    45,0%
28.2.    39,7%
1.3.    37,1%
2.3.    35,1%
3.3.    29,5%
4.3.    21,8%
5.3.    19,0%
6.3.    23,0%
7.3.    17,5%
8.3.    10,3%
9.3.    16,5%
10.3.    18,4%
11.3.    10,9%
12.3.    8,3% novozaraženih manje nego 5.3.
 

Edited by vememah
  • +1 3
Link to comment

Malo pre sam u apoteci bila jedna jedina sa maskom. Bilo 4-5 kupaca. Ni radnici nisu nosili. Nailazi neki poznanik i pita jesam li dobro i da nisam bolesna kad to nosim :blink:

Edited by pop-up
  • Tužno 3
Link to comment

Živi bili pa videli: ljudi će se u narednom periodu ponašati bukvalno kao iz zatvora pušteni, bez uslovne slobode, dakle uz prećutnu dozvolu svih varijacija ponašanja.

 

Ja sam samu sebe opomenula da ne ulazim u fajtove (a znam da ću biti isprovocirana), radi očuvanja lične bezbednosti.

 

  • +1 2
Link to comment

ja se bash suprotno iznenadila, da nose, i bus i radnje, jutros, nbgd/zemun

djedovi neki se naravno foliraju, pitaju da li da stave, s obzirom na vesti, ne razumeju, naravno, razgovora radi.

videcemo kako ce da ide. valjda mozda ne-loshe.

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 1
Link to comment
Skinule se, skinule. Danas tetka javlja da je opet pozitivna nakon delte prošlog leta. Bila u Taboru na proslavi nekog kolegijuma :isuse: 
i ja neshto sve chujem neki pozitivni, a kao zatishje pochelo. tj bilo pochelo.

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...