Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

 

Moj kolega koji je bio zaglavio Batajnicu jos uvek se oporavlja. Na poslednjoj kontroli su mu rekli da 50% plucnog krila nije dobro jos uvek. Trenutno koristi i neku pumpicu. Ne radi jos uvek, ide 8.dec na komisiju za produzenje bolovanja. 

Krenuce na neki postkovid tretman u KC, nemam vise informacija o tome. Lepo sto i to postoji, ne znam ko postaje kandidat za to

 

Link to comment

valjda će da odluče nešto o raspustu.

 

osim što mi je to omiljeni deo školske godine (pored odmora velikih i malih i odsustva iz škole iz drugih razloga), bitno je i za roditelje. da možemo da se organizujemo na vreme.

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment

Bukvalno pola ljudi kaže 31, pola 15. Ako je 15. nemam pojma kako će ovi da ocene (ja sam nakrcao na početku, imam za do kraja godine). Ako je 31. onda ko do sad, s tim što i dalje menjamo odsutne ljude i deca se zaražavaju pojedinačno i grupno. Al ja se kladim na 31, mnogo je brzo za 15 dana (a dao bih pola plate da bude za 15 dana, a možda i celu).

Link to comment
24 minutes ago, Hermetico said:

Bukvalno pola ljudi kaže 31, pola 15. Ako je 15. nemam pojma kako će ovi da ocene (ja sam nakrcao na početku, imam za do kraja godine). Ako je 31. onda ko do sad, s tim što i dalje menjamo odsutne ljude i deca se zaražavaju pojedinačno i grupno. Al ja se kladim na 31, mnogo je brzo za 15 dana (a dao bih pola plate da bude za 15 dana, a možda i celu).

 

Bio sa direktorom svoje skole neki dan, pokrajina..on veli da ce dobiti danas za sutra, ako bude. Mislim isto da nece biti, kada smo vec dovde dosli, bukvalno cujem ovu recenicu na kriznom danas i vidim Kona kako vrti glavom i cuti, srkne kafu i kaze nesto nekome do sebe.

  • +1 1
Link to comment
Bukvalno pola ljudi kaže 31, pola 15. Ako je 15. nemam pojma kako će ovi da ocene (ja sam nakrcao na početku, imam za do kraja godine). Ako je 31. onda ko do sad, s tim što i dalje menjamo odsutne ljude i deca se zaražavaju pojedinačno i grupno. Al ja se kladim na 31, mnogo je brzo za 15 dana (a dao bih pola plate da bude za 15 dana, a možda i celu).
lujo davicho je izdao ocene na mejl proshle nedelje (tzv elektronski roditeljski). ocene se zovu "neshto neshto za prethodni klasifikacioni period".

sent from novi mnogo jak bubamoto.


Link to comment

Kliničko-bolnički centar "Zvezdara" izlazi iz crvene zone. Direktor te zdravstvene ustanove, prof. dr Petar Svorcan, kaže za RTS da će tokom ove nedelje biti obavljena dezinfekcija i čišćenje, a da se nadaju da će prve nekovid pacijente primiti krajem ove ili početkom sledeće sedmice.

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Kliničko-bolnički centar "Zvezdara" izlazi iz crvene zone. Direktor te zdravstvene ustanove, prof. dr Petar Svorcan, kaže za RTS da će tokom ove nedelje biti obavljena dezinfekcija i čišćenje, a da se nadaju da će prve nekovid pacijente primiti krajem ove ili početkom sledeće sedmice.

 

kad bi potrajao pad pa da izadju i ostale institucije

prekjuce mi ginekoloskinja kaze kako ima pacijenticu sa ozbiljnim prekancerogenim stanjem koju je jos u januaru uputila na intervenciju u Ns(zaboravih gde) i da jos nije dobila poziva

a one sa miomima koje im uzrokuju jaka krvarenja i ozbiljne anemije kaze ce se tek nacekati da dodju na red. rece da zbog nevakcinisanih umire i uirace mnogo ljudi a nije moralo tako..

ja u sredu na kontrolu kod endokr. jer prosl 3 meseca od kad sam trebala biti operisana i nista, pa sad kontrola (na 3 meseca)

  • Tužno 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...