Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

On 19.2.2021. at 18:35, slepa živana said:

uf što mi nedostaje pevanje u horu

ako korona nikad ne prođe, postaću navijač to jest organizovani kriminalac.

Neće komšije da pevaju sa tobom sa terasa? :(

Link to comment

Prošao maločas potezom oko Dušanove...braće Baruh i okolnim ulicama...na tri mesta komunalci prazne prostor, u samoj Dušanovoj msm da je poslovni prostor u pitanju...sve ukupno 400-500 "zvanica" minimum.

Link to comment

Kako prepoznati magarca sa Balkana na finalu AU Opena? Ispod maske mu viri nepokrivena nosina. Sva deca lepo nose maske ali Ivanisevicu viri nos, isto kao babama u Maxiju. Ja bi napravio i vrteo spot na TVu, do bezsvesti, kako nosina mora da bude unutar maske inace kao da je i nemas.

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Ona budalina Divac koji je šef komunalaca na pitanje:
Jeste li popisali/legitimisali sve koji su bili na žurci i jasno kršili epidemiološke mere?
Rekao:
To bi izložilo pripadnike kom milicije opasnosti zaražavanja, pa smo odlučili da samo ispraznimo lokal...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
11 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ona budalina Divac koji je šef komunalaca na pitanje:
Jeste li popisali/legitimisali sve koji su bili na žurci i jasno kršili epidemiološke mere?
Rekao:
To bi izložilo pripadnike kom milicije opasnosti zaražavanja, pa smo odlučili da samo ispraznimo lokal...

.... Shiit has hit the fan!
 

O bože budale.

-Jeste li uhapsili lopova (nasilnika, ubicu)?

-Nismo, može da me udari, pa da me boli, šmrc.

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
O bože budale.
-Jeste li uhapsili lopova (nasilnika, ubicu)?
-Nismo, može da me udari, pa da me boli, šmrc.
mogao je da bude balerina narodnog pozorishta pa da se ugane.

sent from bubamoto

Link to comment

Gde je najbolje odraditi test, torlak? Jel moze negde privatno da se odradi pcr test? Zena vec 4 dana ima nisku temperaturu, do 37.3, neka druge simptome. Revakcinisala se pre 9 dana. 

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Samo antigenski test moze privatno i to u Medigrupu.. .PCR samo u kovid ambulantama ili da platis Trlaku/Batutu, nisam siguran.

 

Antigenski vredi 4-5 dana od zarazavanja i moze biti lazno negativan.

 

Najbolje da ode u kovid ambulantu na pregled. Ako radis privatno nesto, u analize krvi obavezno ubaci ddimer i crp, prvi je za zgrusavanje krvi, a drugi za upale.

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Gde je najbolje odraditi test, torlak? Jel moze negde pricatno da se odradi pcr test? Zena ve 4 dana ima nisku temperaturu, do 37.3, neka druge simptome. Revakcinisala se pre 9 dana. 

Privatno nema PCR test. Ima i u GZJZ.

E da mladi rođak koji je došao iy Nemačke ovde da produži pasoš, je radio PCR test tamo u  GZJZ u 29. novembra nije morao da plati nista , to je valjda za ove što su u Nemačkoj

Edited by Frank Pembleton
Link to comment
30 minutes ago, Milosh76 said:

Samo antigenski test moze privatno i to u Medigrupu.. .PCR samo u kovid ambulantama ili da platis Trlaku/Batutu, nisam siguran.

 

Antigenski vredi 4-5 dana od zarazavanja i moze biti lazno negativan.

 

Najbolje da ode u kovid ambulantu na pregled. Ako radis privatno nesto, u analize krvi obavezno ubaci ddimer i crp, prvi je za zgrusavanje krvi, a drugi za upale.

Dakle odes u covid ambulantu i tamo te testiraju nakon pregleda? 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...