Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Kod mene na poslu čekamo saopštenje HR-a, ali ovo neće izaći s ovim rotacijama na dobro, jer su pojedine kolege, uprkos molbi da posle odmora ne dolaze na posao već da rade od kuće - došli, kašljucali i tako. Sad smišljaju inkluzivan način kako da saopšte da vakcinisani mogu da dolaze, ali meni se nešto i ne dolazi, ako mi je već crna sudbina da provodim ceo dan na teamsu, onda nek makar bude u trenerci.

Edited by angelada
Link to comment
1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

U domu gde mi je mama (BG), još niko nije vakcinisan, navodno iduće nedelje imaju obećanje.

Ne znam sta reci.  Meni je zao.  Stvarno ne verujem da smo toliko zaglibili da se ovo desava.  Stariji i iskusniji mi kazu da sam naivna.  

Vakcinacija je bitna stvar,  radi se o zdravlju i zivotu ljudi.  Da li je moguce da se ovo desava? 

Licno sam otkazala interesovanje u znak protesta.  Cekam da se svi vakcinisu.  Nista mi ne fali,  moji stari su dobili vakcinu. 

  • Hvala 1
Link to comment

shta, to plemstvo na terasi, a sebrima zabranili? kad budete zumirali da li je svaka druga stolica ili se i grle u strahu za buducnost [emoji38]ol:

jebemumater ni virus ne radi kako treba :dry:

sent from bubamoto

Link to comment

Zvanična serija umrlih:

9-26. decembar: 48-56, verovatnoca oko 1:800 hiljada

15. januar - 2. februar: 17-22; verovatnoca oko 1:500 hiljada

3-20. februar: 13-16; verovatnoca oko 1:15 miliona

  • +1 1
Link to comment
Quote

 

Komunalna milicija večeras je uz asistenciju policije u centru Beograda ispraznila kafić u kom je bilo 150 ljudi.

 

Kako N1 saznaje, reč je o kafeu Koza Nostra, u Savskoj ulici, a vlasniku lokala je napisana kazna zbog kršenja zakona o zaštiti stanovništva od širenja zaraznih bolesti.

 

Legitimisani su i svi zatečeni gosti, a većini su napisane kazne zbog nenošenja epidemioloških maski.

 

 

Al' su oštri, trebalo je da ga usmeno opomenu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...