Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Khmmmm

Odlukom Kriznog štaba fudbalska utakmica Lige Evrope između Crvene zvezde i italijanskog Milana odigraće se na praznom stadionu Rajko Mitić. Pogoršana epidemiološka situacija u glavnom gradu i povratak većeg broja građana sa zimovanja, razlozi su zbog kojih se okupljanja 15 ili nešto više hiljada ljudi ne smeju dozvoliti, objašnjavaju nadležni.

Link to comment
6 minutes ago, Filozof manijak said:

Pa što bi nas karantinirali kad smo najbolji u vakcinaciji na kontinetalnom delu Evrope? :fantom:

zato što će dok se mi vakcinišemo naučnici ustanoviti da posle druge doze treba da prođe tačno 752 dana do sticanja imuniteta.

  • Haha 1
Link to comment
11 minutes ago, slepa živana said:

zato što će dok se mi vakcinišemo naučnici ustanoviti da posle druge doze treba da prođe tačno 752 dana do sticanja imuniteta.

za kineza se nagadja jer niko nema podatke. a nagadjaju nasi strucnjaci, pa to sve dodje jos zivopisnije.

ostale vakcine prilicno dobro stoje, u solidnom delu populacije  imaju sasvim dobar odgovor vec posle prve doze.

racunam da cemo pravo cepljenje imati tek u drugom pokusaju, mozda na jesen.

mada, ko zna, mozda kinez ima kasno paljenje, pa poskoci taman negde oko letovanja :)

  • Haha 1
Link to comment
8 minutes ago, ragasto said:

Pa divno, pre 4 dana je održala koncert

:isuse:

:isuse:

 

https://youtu.be/ZdaPLjzEkL8

 

kakva gomila polusveta ta naša estradatm 

 

“eto ja ne znam, čuvala sam se, nigde bez maske nisam išla, ova korona je zlo, čuvajte se ljudi”

 

 

terajte se bre u tri pičke lepe materine

  • +1 7
Link to comment
32 minutes ago, Filozof manijak said:

Pa što bi nas karantinirali kad smo najbolji u vakcinaciji na kontinetalnom delu Evrope? :fantom:

 

Da dostignemo nekih 4 miliona vakcinisanih, pa bi možda mogli da se ponašamo kako se sad ponašamo. Eno izraelski naučniici napušili Bibija zbog izjave da su pobedili koronu.

Link to comment
3 hours ago, Aleksija said:

oba puta blazi, kao grip, ali se u sustini vec mesecima vuce, nikako da ozdravi sasvim, svako malo ne ide u skolu...

ono sto je stvaarno malo iznenadjujuce i zabrinjavajuce je uzrast.

 

Cenim da bi to dete trebalo da obrati pažnju na imuni sistem uopšteno, to razvlačenje bolesti u njenom uzrastu vrlo lako može da ukaže na neki sistemski problem.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, dùda said:

Postoji.

Ja sam išla u kafanu samo danju i to kada je bilo sunčano da može da se sedi vani, nikada unutra. Kafica, sokić, kuma, drugarica, sitna zadovoljstva.

I to mi je mnogo značilo jer bukvalno nigde drugo mesecima ne idem.

Dobro...Pričamo o ozbiljnim kafanskim ratnicima...Kafu i sokić mi baš i ne konzumiramo...Nije adekvatno poređenje...Jebiga alkoholizam zahteva ozbiljan rad...

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...