Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

rijetko sta je stetno kao ovo prikriveno i otvoreno bildovanje uticaja crkve u 21. v. u cg su do prije par dana litijasili tvrdeci da ih tamjan brani od korone.

Link to comment
1 minute ago, darling said:

 

i to je na nekom nivou u redu, al nemoj onda da mi pop zauzima resurse na ve me a. 

Po meni nema razlike između ovog popa i tipa iz Švice koji je stigao pre nedelju dana u majku Srbiju, malo kašljuca i stigao je da obiđe pola rodbine i poker aparate u rodnom selu.

Link to comment
Just now, Lucia said:

Mislite da je to do jednog popa? Da nije zvanicni stav SPC-a? vernike cuva bog itd. bs

 

Nije, traže da se poštoju doneti propisi, itd.

Link to comment
1 minute ago, morgana said:

rijetko sta je stetno kao ovo prikriveno i otvoreno bildovanje uticaja crkve u 21. v. u cg su do prije par dana litijasili tvrdeci da ih tamjan brani od korone.

+1

 

Link to comment
2 minutes ago, zgembo said:

Po meni nema razlike između ovog popa i tipa iz Švice koji je stigao pre nedelju dana u majku Srbiju, malo kašljuca i stigao je da obiđe pola rodbine i poker aparate u rodnom selu.

 

taj sto je dosao iz svice ce zavrsiti u poljskoj vojnoj bolnici. 

Link to comment
5 minutes ago, darling said:

 

i to je na nekom nivou u redu, al nemoj onda da mi pop zauzima resurse na ve me a. 

 

E to. Ne samo on, nego svi koji čekaju u redu da celivaju prvo da potpišu pisanu izjavu.

Link to comment
2 minutes ago, keitel said:

 

E to. Ne samo on, nego svi koji čekaju u redu da celivaju prvo da potpišu pisanu izjavu.

nek se pricescuju ako pristanu na strogo kontrolisanu samoizolaciju nakon toga 28 dana

Link to comment

Ovo sa kašičicom je mnogo viši nivo od neodgovornog ponašanja, oni bukvalno dele virus narodu... 


Uhapsiti odmah... (zna da neće ali eto dajem sebi oduška) 

Link to comment
3 minutes ago, darling said:

 

taj sto je dosao iz svice ce zavrsiti u poljskoj vojnoj bolnici. 

Neće, taj je ušao odavno. Ovaj iz Švice je čak i krivlji - zaraziće gomilu bez da znaju i ko je i šta je i odakle dolazi, a pop nikog ne bije po ušima da se pričesti.

Link to comment

a jebo ih pas - ako se zatvara sve, moraju se zatvoriti i crkve. katanac na vrata, svi u kucu i cao. ko se ne pridrzava u sator na livadu (karantin) pa kad prodje sve i ako prezivi, na robiju. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...