Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

 
Dobro je, izgledao da je progutao dlake samo... Smirio se, popio vode. 
 
Nego sad pocela da me puca paranoja da ce namerno stavljati otrov da bi se sto manje izlazilo tokom policijskog casa... i ja sam prso
Ne nisi prso, ima dovoljno ludaka i bez korone....ja hranim neke ničije na poslu i sad su sami...tek ujutru mogu da ih vidim

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Link to comment
Ne može skakati tako sa vrste na vrstu, može se eventualno zadržati neko vreme na krznu ili šapama, ali i to je diskutabilno...
[mention=8878]Tsai[/mention] Javljaj kako je pas, držim palčeve da sve bude ok.
Znam...ali dovoljan je jedan natpis u In formeru

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Link to comment
8 minutes ago, ordi said:

 ček, na računima ne piše model beše? Onda ništa ne kucaj.

samo poziv na broj

Uglavnom da, zapravo nisam ni obraćala pažnju do sad. Pokušaću šta god, samo da ne izlazim napolje.

Link to comment
36 minutes ago, adam said:

pa ne bas. braca muslimani zatvorili dzamije za vernike i rekli im da se mole u svoja cetiri zida. i ako imaju problem da komuniciraju telefonom. cenim da ce vecina dzamija toga da se pridrzava. 

 

 

 

Ahahaha kako ovo dobro zvuci... Ako molitva od kuce ne radi, nek pozovu boga telefonom. :D (ali sto bi Lacni Franz rekao, Bog nima telefona!)

 

Link to comment
5 minutes ago, chandra said:

 

Ahahaha kako ovo dobro zvuci... Ako molitva od kuce ne radi, nek pozovu boga telefonom. :D (ali sto bi Lacni Franz rekao, Bog nima telefona!)

 

:D

Link to comment
47 minutes ago, adam said:

pa ne bas. braca muslimani zatvorili dzamije za vernike i rekli im da se mole u svoja cetiri zida. i ako imaju problem da komuniciraju telefonom. cenim da ce vecina dzamija toga da se pridrzava. 

 

Sad mi drugarica iz Sarajeva piše da su zaista pre nedelju dana zatvorili džamije. Kako je u drugim gradovima nemam pojma.

Link to comment

У Републици Србији су до 18 часова 22. марта 2020. године регистрована укупно 222 потврђенa случаја COVID 19.

Од последњег извештаја до 18 часова, 22. марта 2020. године тестирани су узорци 61 особе од којих je 34 позитивнo и 27 негативнo на нови корона вирус.

Од 34 потврђена случаја од последњег извештаја, њих 21 је хоспитализовано, али без компликација, стабилног општег стања, док њих 13 има лакшу клиничку слику и налазе се у кућним условима. 

Link to comment
18 minutes ago, Alfa said:

Uglavnom da, zapravo nisam ni obraćala pažnju do sad. Pokušaću šta god, samo da ne izlazim napolje.

alfa, koja banka, nisam pratila?

Link to comment
4 minutes ago, zgembo said:

Da, 51 za ceo dan, 222 ukupno.

uh. ima li negde info o starosnoj strukturi, htela bih da proverim neku informaciju koju imam nezvanicno?

Edited by Aleksija
Link to comment
7 minutes ago, Anonymous said:

 

Sad mi drugarica iz Sarajeva piše da su zaista pre nedelju dana zatvorili džamije. Kako je u drugim gradovima nemam pojma.


Isto.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...