Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

3 minutes ago, mustang said:

31 godina, prijatelj na intezivnoj od danas stanje mu se naglo pogorsalo od jutros. do jutros je bio u samoizolaciji misleci da je mozda fasovao jer je bio malaksao i kao grip. jutros poceo da se gusi, sad mu spremaju respirator. katastrofa

 

u beogradu je prijatelj

:(((

jel ima neku hronicnu bolest?

Link to comment
2 minutes ago, extragluv said:

moze li se kolima iz bg-a?

da se sklonimo iz bg-a u kucu sa dvorsistem dok ne zabrane...

Sto da ne, moze

Link to comment
7 hours ago, Хетерија said:

Не знам за вас али мени ово понашање власти озбиљно иде на нерве. Не може да прође један једини дан а да се на конференцијама не појављују она и он који у драматичном тону саопштавају податке и апелују, моле све нас и сваки пут доносе неке нове мере, као да су лично послати од Бога попут анђела из Библије да спасу изабрани народ од греха ал народ ето неће да слуша али они су ипак ту и боре се и све нас воле.

Обични политиканти и калкуланти жељни пажње, све њихове мере воде ка једном а то је ограничење слободе кретања 24/7 што је могло да се прогласи још куд и кад раније и са далеко озбиљнијим приступом и одлучношћу али не онда се не могу скупљати политички поени. Извините на оф топику мало сам пошиздео, мука ми је од ове задруге на власти.

 

Ferdinand voli da sedi i miriše cveće.

Tebi je vrh da sedneš na bicikl i voziš kroz prirodu.

Meni je gušt da čitam dobru knjigu i pijem čaj.

Njima dvoma je saopštavanje apokaliptičnih naslova gde su oni, poput Arhanđela poslati na Zemlju da bezbožno stanovništvo nauče da ne treba ići u šoping u Milano.

 

Vidiš, svako ima stvari na koje svršava. Šta je sad tu nejasno? Tišina tamo!!!

 

:fantom:

Link to comment
50 minutes ago, mustang said:

31 godina, prijatelj na intezivnoj od danas stanje mu se naglo pogorsalo od jutros. do jutros je bio u samoizolaciji misleci da je mozda fasovao jer je bio malaksao i kao grip. jutros poceo da se gusi, sad mu spremaju respirator. katastrofa

 

u beogradu je prijatelj

 

Neka moroni na temi koji sebe smatraju duhovitim i u fazonu su "ovo se desava uvek nekom drugom, negde i tamo" procitaju tvoj post. Debilana. Identicna prica, moj poznanik u Nisu. Ali identicna. Covek ima 39 godina.

Link to comment

napisah da su mi ćera i sin izbegli iz grada. pokupili provijant, seli u kola. i došli. na bar 15 dana. pametno su uradili što su sve povadili iz kola i ostavili da prenoći van kuće. uključujući i sopstvenu odeću. sada ne mrdamo iz dvorišta sem kolima do izvora da dopunimo zalihe vode. 

 

ako možeš, pokupi bližnje i beži.

 

da, sin je prenoćio u soliteru u rakovici. rukavice na ruke pa klik na ulaznu bravu, na kvaku pa dugme u liftu, izuvanje pred ulaznim vratima. 

 

izvinjavam se kumsu na pogrešno sročenom postu. moje zadovoljstvo je posledica fakta da sam uspeo da okupim potomstvo na duže od 2 sata 3 puta godišnje i da gledam malecku kako jurca po livadi umesto"pazi na sto, cveće, prag.... " u stanu.

 

voleo bih da što više ljudi može da se izvuče iz grada.

Link to comment

Zove le ortak i pita:
A hoće li sad da smanje kintu koju firma daje za busplus?

Jedi govna!

Ispalo da me ozbiljno pitao...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Momak iz Paracina, dosao pre 9 dana iz Svedske, nije bio u izolaciji, oglasio se preko Instagrama da je zarazen, upozorava sve sa kim je bio u kontaktu i gde se svrckao po kafanama i kaficima da se izoluju. Bokte pa za to vreme zarazio se ceo Paracin i sire. O jbt!

 

Izvor: direktno.rs

 

E sad def dosta za ovo pre podne.

I previse.

 

 

Link to comment
6 minutes ago, Jumanji said:

Momak iz Paracina, dosao pre 9 dana iz Svedske, nije bio u izolaciji, oglasio se preko Instagrama da je zarazen, upozorava sve sa kim je bio u kontaktu i gde se svrckao po kafanama i kaficima da se izoluju. Bokte pa za to vreme zarazio se ceo Paracin i sire. O jbt!

 

Izvor: direktno.rs

 

E sad def dosta za ovo pre podne.

I previse.

 

 

+1

Da ne trazim onaj broj Laze, iskljucujem se do uvece, idem slusati muziku na tjubu

Link to comment
21 minutes ago, Jumanji said:

Momak iz Paracina, dosao pre 9 dana iz Svedske, nije bio u izolaciji, oglasio se preko Instagrama da je zarazen, upozorava sve sa kim je bio u kontaktu i gde se svrckao po kafanama i kaficima da se izoluju. Bokte pa za to vreme zarazio se ceo Paracin i sire. O jbt!

 

Izvor: direktno.rs

 

E sad def dosta za ovo pre podne.

I previse.

 

 

 

Noćas mi je isto rekla devojka iz Paraćina, a potvrđeno je i na FB nalogu opštine:

 

 

Link to comment

Koliko treba da SPC pocne da se ponasa drustveno odgovorno? Vernici i dalje ljube ikone i lizu istu kasiku/casu? Da li vanredno stanje ikako utice na njih?

Link to comment
1 hour ago, extragluv said:

moze li se kolima iz bg-a?

da se sklonimo iz bg-a u kucu sa dvorsistem dok ne zabrane...

 

mozes i u kafic do veceras u 8

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...