Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

aaa, dobro. ne kazem, samo se chudim.

 

kad se.kaze bez ogranichenja, onda to zvuchi onako, bez ogranichenja. ne 10, ne 100, ne 500, nego svi svi svi :hihi:

 

a kako vec od kriznog shtaba svashta biva, nije delovalo nemoguce :unsure:

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment
 
Pise u vestima da nece biti navijaca, ne znam odakle informacija da ce se igrati pred publikom.
Obzirom da nam je veliki vođa rekao da je fudbal bez publike bez veze, i da ga to smara, mislim da trrba sabrati dva i tri
Link to comment

Evo sad sam prošao Dalmatinskom ulicom. U kafiću preko puta osnovne škole, kod botaničke bašte, svi stolovi puni. Po 3 ili 4 osobe za stolom, niko ne nosi maske. Kao da nije korona.

 

Ista situacija i u ona dva mala kafića u majke jevrodime, bliže takovskoj.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Pa inovi fakin studenti scaku noć prave žurku na autoputu, njih 100, 150 svaku jebenu večer
to je sve vreme praktichno 2D zurka? :unsure:

sent from bubamoto

Link to comment
3 minutes ago, BlackGeorge said:

Evo sad sam prošao Dalmatinskom ulicom. U kafiću preko puta osnovne škole, kod botaničke bašte, svi stolovi puni. Po 3 ili 4 osobe za stolom, niko ne nosi maske. Kao da nije korona.

      Idioti. 

  • Haha 2
Link to comment
to je sve vreme praktichno 2D zurka? unsure.gif

sent from bubamoto

Imaju neki blutut zvučin od 1000 vati. Tone alkohola, što dugog, što žestine. Odu na to ostrvo i divljaju i orgijaju dok ih policija ne otera, i tako svako veče. Tako se i Šaponja zarazio, dok ih je snimao, i.pio vinjak iz iste flaše
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...