Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

3 minutes ago, steins said:

Ljudi meni apsolutno ništa nije jasno?
Od kad do kad je policijski čas?
Jel to važi samo za Beograd?


Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 

 

Po pravilu kako je bilo do sada, on iskenja nesto ovako na TVu, a onda sutradan vlada usvoji neku zabranu. Tako da cemo tek sutra zvanicno saznati. Bilo je odstupanja do sada, recimo zvaljo je na TVu rekao da ce kafici sa bastom moci da rade posle 23h, medjutim u zvanicnoj zabrani se to ne pominje, tako da su svi kaput u 23:00.

Link to comment

Ako Vucicu prodje ovo s policijskim casom onda smo definitivno narod i zemlja robova koje svako moze da zajebava kako hoce. Da je majmun izaso i rekao "pogresili smo, zajebali smo se, pricacemo o odgovornosti kad sve prodje ali hajde sad policijski cas da izglavimo iz ovog sranja" pa da covek nekako, teska srca i uz mnogo gundjanja pomisli da mozda i nije lose da pokusamo jos jednom. Ali da lik zavrsava svoje smrdljive poslove po cenu izgubljenih zivota, hiljada novozarazenih i opsteg kolapsa zdravstvenog sistema a onda nas zatvara ponovo, bez ijedne jedine reci objasnjenja, ne daj Boze preuzimanja odgovornosti za ovaj fijasko, to moze samo ako smo se svi pretvorili u kravlju balegu.

  • +1 5
Link to comment
Just now, John Coltrane said:


U tom slučaju Šabac će bombardovati.

i nas treba da bombarduju ako ovo prodje...

hoce li se neko od govnara iz tzv opozicije oglasiti?

 

Link to comment
2 minutes ago, jorma shparga said:

i nas treba da bombarduju ako ovo prodje...

hoce li se neko od govnara iz tzv opozicije oglasiti?

 

 

Obavezno.

Link to comment
21 minutes ago, *edited by mod said:

Sad svi po zalihe da se proširi pa onda na vikend van BG gde ko stigne od Subotice do Pirota. Šta je najgore što može da se desi?

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 

 

nh7kr2y.gif

 

Ne znam za Pirot i Suboticu al na Novoj Detelinari od večeras momci kad vide BG tablice buše gume razbijaju šoferke skidaju točkove čupaju karburatore pale i žare

 

:fantom:

Link to comment
2 minutes ago, jorma shparga said:

i nas treba da bombarduju ako ovo prodje...

hoce li se neko od govnara iz tzv opozicije oglasiti?

 

 

Ukoliko ne pozovu narod da onog trenutka kad pocne novi policijski cas svi izadju na ulice s maskama u znak protesta sto se mene tice mogu komotno da se ugase i prestanu da se bave politikom.

  • +1 2
Link to comment

On je rekao da će biti izgrađene tri nove kovid bolnice, te da će za jednu od njih biti srušene tri vojne zgrade u Beogradu, koja će primati Šumadiju i Mačvu, da će druga biti u Kruševcu i služiti za prijem pacijenata južne i centralne Srbije, kao i da će biti naručene bolnice koje se lako rasklapaju i sklapaju i koje će moći da budu seljene iz mesta u mesto.

Bože blagi koja budala [emoji1][emoji1][emoji1][emoji1]

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Ukoliko ne pozovu narod da onog trenutka kad pocne novi policijski cas svi izadju na ulice s maskama u znak protesta sto se mene tice mogu komotno da se ugase i prestanu da se bave politikom.

+1000

Link to comment
On je rekao da će biti izgrađene tri nove kovid bolnice, te da će za jednu od njih biti srušene tri vojne zgrade u Beogradu, koja će primati Šumadiju i Mačvu, da će druga biti u Kruševcu i služiti za prijem pacijenata južne i centralne Srbije, kao i da će biti naručene bolnice koje se lako rasklapaju i sklapaju i koje će moći da budu seljene iz mesta u mesto.

Bože blagi koja budala [emoji1][emoji1][emoji1][emoji1]

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока


Ja to tumačim da će zapravo vas da nagazi još jače uz moto :
Izdržite dok ne izgradimo...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

The plot thickens! 

 

Quote

"Mere počinju da važe od petka, krizni štab će doneti mere, može se dogoditi da toga ne bude ako brojevi budu mnogo bolji u naredna dva dana. Od petka u 18 časova do ponedeljka ujutru u 5, lično bih voleo da to bude za celu Srbiju."

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...