Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Za to vreme u Kraljevu...

 

 

 

Ne bih da kacim snimak "koncerta" Gastosa ili kako se vec ta spodoba zove

Edited by Milosh76
Link to comment
6 minutes ago, pacey defender said:

Kad bude gotova vakcina imaćemo baš slab odziv. Nema stručne elite koja kredibilitetom može da utiče na ponašanje naroda. Odbijanje da se dobije vakcina će biti čin (kretenske) vidi-šta-nam-rade pobune.

 

Planetarno će biti problema sa odzivom, ali mislim da kod nas ima jakih lokalnih faktora koji će otpor da pojačaju. 

moguce, mada sam skoro citala rezultate nekog anketiranja gde je u srbiji recimo oko 75% saglasno sa obaveznim vakcinacijama - e sad, gde, kako, sta, ne mogu da se setim niti da izguglam, znam da mi nije izgledalo potpuno diletantski, kao i da sam se iznenadila da nismo njagori na balkanu. mozda uspem to da nadjem. 

svejedno, lako se to moze promeniti.

Edited by Aleksija
Link to comment
1 minute ago, Aleksija said:

moguce, mada sam skoro citala rezultate nekog anketiranja gde je u srbiji recimo oko 75% saglasno sa obaveznim vakcinacijama - e sad, gde, kako, sta, ne mogu da se setim niti da izguglam, znam da mi nije izgledalo potpuno diletantski, kao i da sam se iznenadila da nismo njagori na balkanu. mozda uspem to da nadjem. 

svejedno, lako se to moze promeniti.

Nadam se da si u pravu i moguće je da iz mene probija bes zbog svega što se dešava poslednjih nekoliko dana.

 

Editovao/dopunio sam post dok si pisala odgovor. NIje promenilo suštinu. 

 

Link to comment
4 minutes ago, Aleksija said:

moguce, mada sam skoro citala rezultate nekog anketiranja gde je u srbiji recimo oko 75% saglasno sa obaveznim vakcinacijama - e sad, gde, kako, sta, ne mogu da se setim niti da izguglam, znam da mi nije izgledalo potpuno diletantski, kao i da sam se iznenadila da nismo njagori na balkanu. mozda uspem to da nadjem. 

svejedno, lako se to moze promeniti.

 

 

Eeee al to je za stare vakcine bez cipova. Ove novetm su problem. Tako ce biti 100%

Link to comment

Ma ovo sve sa Jokićem i Đokovićem u istom danu je stvarno bizarno, nemam reči. Gledali smo svi Rudija Gobera kako pravi budalu od sebe pre više od tri meseca. Ova dvojica ništa nisu naučili, a deo su tog sveta vrhunskog sporta, uključujući i sponzorske podsticaje koji bi valjda trebalo da budu finalni korektiv da se ne preduzimaju rizične avanture. Ali avaj.

 

Mitar Mirić i ne može nam niko ništa stvarno treba da postane himna Srbije - ovde je to preovlađujući način razmišljanja, sve po vertikali. Drugo je pitanje kako smo do toga došli. 

Edited by pacey defender
  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, Jumanji said:

Daj jos jednu, cek evo ja cu...ma mrzi me da se mlatim...

 

Ovo je na oprostajnom mecu kod Milojevica, pre turnura.... pa?

 

 

Nema veze što je prije turnira, ostaće ova slika.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...